@Charllize (27.02.2023 09:28): Tak oni mají problémy především s PC verzemi. Desítky let se soustředili převážně na PS a Nintendo. Vydávat hry na PC nebo dokonce na Xbox je pro ně novinka posledních pár let spíš. :D
@Fritol (27.02.2023 09:06): Na druhou stranu Koei děla hry desítky let, tak by s tím už mohli mít trochu praxi. A třeba Kesen na ps2 celkem AAA působil :)
A taky nesouhlasím ze Japonci mají s optimalizaci problémy. Oproti západním hrám jsou na tom mnohem, ale mnohem lip.
@Sasakr (26.02.2023 22:43): Jak píše jones, Japonci tohle dělají často. Koei nejsou žádní AAA vývojáři, ač tomu EA dali AAA cenovku. Za jeden rozpočet nějakého Mass Effectu by nejspíš vzniklo 5 Wild Hearts her. Člověk k tomu musí přistupovat jako k budgetu prostě. V jpn dělá AAA hry málo kdo a Koei to rozhodně nejsou.

Každopádně ať už to vypadá graficky jak chce a ať je to v jakémkoliv technickém stavu, tak mně se ta hra dost líbí teda. Snad to brzo opraví a letos ještě vyzkouším.
@jones1240 (26.02.2023 22:46): Ale já furt nechápu, co ta PS5 a ten Xbox počítají, že to jede tak blbě. Vždyť tam není absolutně nic k počítání :-D Žádný RT, chabé AO, mizerné stíny, směšné textury. Do toho ty evidentní bugy. Ono se často přehání, že ta a ta hra vypadá jak z roku 2000, ale tohle mi prostě bez přehánění přijde jak něco z PS3/X360. Jo, jen s vyšším rozlišení, ale díky TAA je to i tak mazanina... pokud tedy můžu soudit dle Youtube.
@Sasakr (26.02.2023 22:43): Na to řeknu jen jedno, japonská hra. Navíc tyhle těžký rubačky co dělají japonci jsou celkově o generace pozadu. Pokud teda nemají obrovský budget. Ono to hodnotit měřítky na západní RPG a na co jsme tu od větších her zvyklí nejde. Musí se s tím do toho jít.

Ale to ze mně mluví to že já ty hry od nich v takovém stavu hraji a prostě to s tím beru a ignoruji. Koukni na Wanted: Dead to je úplně to samý a přitom naprosto výtečná hra :D
Po zkouknutí recenze na Digital Foundry nechápu, jak je možné, že něco takového může vyjít. Technologicky je to tak 7th gen, navzdory takto hnusné grafice to musí jet v 1080, aby to mohlo jet na 60 FPS... a ještě to těch 60 FPS neudrží :-D Neskutečnej zprasek po všech stránkách.