Wespenjagd Plus

2001

freeware

Wespenjagd Plus je dalším z mnoha klonů stříleček na slepice Moorhuhn.

Už na první pohled se hra liší tím, že na místo oblíbených slepic si zde zastřílíte na obrovské vosy. Herní náplň ovšem zůstala naprosto totožná. Opět máte za úkol během určitého časového limitu (80 vteřin) postřílet co možná nejvíce vos a snažit se tím nasbírat co největší skóre, které si poté můžete uchovat do tabulky "high score".

Za vosy dostáváte body podle vzdálenosti, za menší (vzdálenější) vosy bývá zpravidla větší počet bodů. Bonusové bodíky můžete nabrat i tak, že rozstřílíte jejich hnízda.

Vosy přímo nesnáším. Jednou jsem od nich dostal sedm žihadel najednou a od té doby mě každý rok alespoň jedna štípla. Když se mi tak naskytla možnost pár jich rozstřílet, bez váhání jsem ji využil.

Wespenjagd Plus je jedním z mnoha klonů Moorhuhnu, avšak značně ochuzený. Mimo vos a jejich hnízd prakticky nic sestřelit nejde a po několika hrách to jistě přestane bavit každého.

Pro: likvidace vos

Proti: málo možností, po chvíli omrzí