heleďte kulíšci tuhle hru mám taky koupenou,práší se mi tam dlouho na ni v adresáři :P tak bychom si mohli zahrát
@Kwoky (01.09.2017 21:06): Je tam o něco víc příběhového pozadí než v L4D, ale plnohodnotný příběhový zážitek to není. Ty mapy jsou rozdělené do aktů a jdou chronologicky za sebou, ale nečekej žádné cutscény nebo tak něco. A jde to samozřejmě hrát v singleplayeru s boty, i když to musí být porod, moc inteligence nepobrali.
Je tu něco jako single playerová kampaň? Nebo příběh? Nebo je to celé ve stylu L4D, tedy jdu a zabíjím všechno co se hýbe? :)
Tak sme to s Jackom nakoniec celé dorazili. No záhul to bol teda riadny, špeciálne posledná misia bola teda úplný hardcore, sme to dali asi až na nejaký 10 pokus kua :D

ale je to hra ku ktorej sa budem rozhodne vracať, plánuje sa aj niekoľko nového obsahu
Ja hral s kamaradem kolem jedny rano a po 10 minutach to naslo na jednu hru jednoho hrace do teamu, jinak jsme museli hrat s botama. Ale pry tam je nejakej match making bug ted? Uvidime.
@FildasCZ (24.10.2015 22:00): Určite to vydrží. Už teraz je to takmer najpredávanejšia hra tvorcov a budú sa o to starať určite dlho. Ľudia sú s hrou spokojní a pravdepodobne sa tu jedná o novú klasiku v podobe Left4Dead. Možno nie až takých rozmerov, lebo Fatshark je len malé Indie štúdio a takú veľkú reklamu Vermintide nemá, no šeptanda v tomto prípade určite zaberie :)
Dobré je to, s Jackom_Darkom nás to zatiaľ veľmi baví. Prešli sme 4 misie a je to riadne chytľavá rúbačka :)
Docela ziram, ze se tohle neda nikde koupit. Mimo digitalni distribuci. To se mi snad jeste nestalo, pokud jde o obzor mych zajmu.
Tak v pátek budou lítat krysí hlavičky, kdyby se chtěl někdo přidat k našemu DH masakru tak je vítán!

Tak zatiaľ to vypadá, že do coopu hneď po vydaní ideme Ja, Jack_Dark a Vodny, pridá sa k nám niekto do party? :)