Teď jsem si uvědomila že díky Wargame cupu mám jeden klíč navíc. Tak jsem se rozhodla, že někomu tenhle skvost daruju. Můžete se o něj přihlásit zde :)
nevíte prosím někdo jeStli jde když přemistuji jednotky aby od sebe udržovaly určitou vzdalenost jako když zmačknu skupinu na cil tak se tam namačkaj vedel sebe . díky všem co pomužou
Prorážejíc hned na několich frontách není co by tento nečekaný kousek mohl zastavit. Graficky, hratelnostně, tématicky, strategickou a taktickou variabilitou kterou jsem neviděl již celé věky, vyladěným multiplayerem a ty mapy! Je rozhodnuto. Tato hra zasahuje herní scénu věru s vítěznou ódou.
Možnost složit si vlastní balíček jednotek v realistickém prostředí války, která je v herním světě tak opomíjená a přitom zvláště pro Evropu stále přítomná v několika stále žijících generacích je fenomenální a velice návykový. A proto děkuji tvůrcům za hru ve které si opět budu moci naplnit svůj fetiš k armádním jednotlivinám Varšavské smlouvy.
Tak první dojmy z bety jsou fantastické. Zatím to teda moc neumím, takže někdy se trošku ztrácím, ale až se to naučím, bude to bomba :)
Ale teda věděla jsem, že je ve hře odemykání jednotek, nicméně jsem fakt netušila, že si musíte odemknout VŠECHNY jednotky - začínáte s jedním typem od každé třídy :) Rozmýšlení co odemknu dřív mi zabírá až překvapivě hodně času...

Mimochodem českoslovenští zásobovači mají bezva hlášky:
"Proč mám pocit, že se chystáte riskovat naše životy?"
"Já věděl že nás nenecháte dlouho v klidu" :)
Už dneska *squee*. Kdybych to věděla, tak bych si v práci vzala volno :)
Jinak jestli máš chuť spustit RUSE, můžeme dneska večer dát pár bitev. Proti sobě nebo kooperativně
R.U.S.E. má 100%, když to nesnížím, tak nemůžu Wargame dát víc :)
Tohle je hra o které už roky sním. Jestli to bude tak dobré, jak to vypadá, budu R.U.S.E. muset snížit hodnocení :)