Čaute,prosím,nemá někdo na výměnu Valkýra prime CHASSIS ? - mohu nabídnout : Ember prime neuroptic,Hydroid prime chassis,Rhino prime system,Volt prime chassis nebo Fang prime,orthos prime.....
Bla bych vděčná,kdyby byl někdo ochotný vyměnit
Jenom upřesním, že příští "unvaulting" by měl být teď v lednu, a mělo by jít o Frost, Ember a třetí frame (pravděpodobně asi Loki). Aspoň to tak zaznělo na jednom z posledních Devstreamů před vánoci :) Jestli bude délka standardní cca měsíc nebo to budou navyšovat zatím těžko říct.
Kdyžtak pokud chcete někdo do klanu co má skoro všechno vyzkoumané, tak mi napište. Máme furt pár míst volných (chceme zachovat Ghost Clan).

Jinak kdyby mě chtěl někdo do friendů, tak na wf jsem jako Marcu3s .
@Nikdykde (04.01.2018 20:06): Relicy zůstávají, jen přestanou padat. Já jsem takhle složil Nikanu Prime i po tom, co už ji zavřeli do vaultu.

Jinak pokud byste hledali parťáka, najdete mě ve hře pod nickem LunchboxCC.

Divné, Nyx prime mi padl blueprint minulý týden.
Ale oni přece při zavření do vaultu smáznou i relikty co to obsahují, ne?
@Marcusss (04.01.2018 00:28): Výjimkou toho listu je samozřejmě nezmíněný Excalibur Prime, který byl exkluzivní pro Foundery (lidi co si v dávných počátcích hry koupili speciální balíčky na podporu vývoje) a UŽ NIKDY SE DO HRY NEVRÁTÍ...Y_Y
@Tyrian33 (03.01.2018 22:17): Co se Ember Prime a Primů všeobecně týče, tak zkusím vysvětlit situaci:
Všechny Prime věci jsou vždycky ve hře jen dočasně. Přijdou s novým Prime Accessem a za čas jdou do takzvaného Vaultu (trezoru) = po dobu co jsou ve Vaultu prostě a dobře nedropujou Relicy které v sobě mají jejich součástky. Čím víc času uběhne od té doby kdy byly ve hře, tím menší je šance, že někdo ve hře má a použije relicu se součástkou daného Prime.
Ember Prime samotná byla ve hře od listopadu 2013 do října 2015 + při dočasném otevření Vaultu pro Frosta a Ember v prosinci 2016. Pravděpodobnost, že v blízké době ji zase na chvilku vypustěj ven je mizivá.

Z Framů jsou momentálně ve Vaultu:
Rhino Prime,
Saryn Prime,
Trinity Prime,
Volt Prime
(+ hromada Prime zbraní, Carrier Prime, Wyrm Prime, Odonata (archwing) Prime a Kubrow Collar Prime)

Byť je pro některé z nich pořád velká šance že ve fissure misi dropnou z něčí relicy, tak tyhle samotné relicy které je obsahujou nikomu nedropnou (z misí, balíčků reliců od syndicátů apod).
V blízké době by se měl Vault zase pro nějaké věci otevřít - z framů se pokud vím spekuluje o Nyx nebo Lokim.
Marcusss : mě na chybí tuším tedka taky jedna věc,ale ona časem někde padne .Ještě ve hře bloudím a snažím se tomu přijít na kloub,spoustu věcem ještě nerozumím,ale to chce čas .. :) padly mi věci na rhina v patek by mě být hotový,tak vylevlým rhina, ember prime se časem dočkám,pak mám zálusk na valkýru na tu mi chybí tuším že helma ... zejtra se mi vylíhne kubrow,tak jsem zvědavá,kterého budu mít .clan mám zatím s bratrancem a jednou holčinou jsme v něm 3 .Děkuji za nabídku, mohli bychom se někdy domluvit a společně zahrát nějakou misi
@Tyrian33 (31.12.2017 10:10): Ember Prime je momentálně ve Vaultu a nejdražší ve hře - cca 800+ plat za set, 500+ jen za bp.
(osobně mi na ni chybí jen ten bp)

Přidám si tě do přátel.
Pokud plánuješ hrát dál, tak máme místo ve klanu (a v něm vyzkoumané skoro všechno).
čaute hru mám rozehranou ,momentálně ember - ale sbírám si vci na valkýru prime nebo ember prime ..Kdyby někdo chtěl zahrát tak jsem pod Tyrian33 ...
@Paul (16.09.2017 23:42): žádný není. Pokud nemáš odpor k 3rd person looter shooterům nebo RNG. Hratelnost má Waframe skvělou.

Co se týče slabin, hra jich tolik nemá. Začínající hráč se může snadno dostat do situace, kdy neví co dřív, na co se soustředit/zaměřit, protože s výjimkou tutoriálu hra nemá striktně lineární progresi. Teda krom postupného odemykání mapy a zpřístupňování nových planet/lokací. A i když se co se týče dostupnosti důležitých a užitečných informací a celkového QoL přístupu ve hře vývojáři zlepšují, tak si ve spoustě věcí odkázaný na wiki nebo jiné fan-made nástroje.
Mno a pak taky s tím, jak jsou do hry neustále přidávány nové a nové věci, tak se občas stane že některá nová "fičura" úplně nedopadne podle představ a zůstane viset ve vývojovém limbu. Na druhou stranu se vývojáři nebojí radikálnějších změn systémů, což udržuje hru pořád čerstvou.
Jáj, obálka upravena. Teď si najít čas a přepsat ten popisek.

Btw - pořád máme pár volných slotů ve klanu. Vyzkoumané máme skoro všechno, takže z toho je jen zisk...;) (chceme teda zůstat pod 10 členů, aby nám nestouply ceny)
Jo, ten quest byl celkem fajn. Co už nebylo tolik fajn - začít ho hrát o půlnoci :D

Doufám, že někdy ty staré příběhové eventy předělají do (mini)questů, aby to člověku co nehraje od uzavřené bety dávalo trochu smysl, *ehm*Alad V*ehm*.
Tak jsem zahrál "Chains of Harrow"... bloody hell! Zatím asi nejlepší sidequest z lorového hlediska...:) Oni se fakt s každým novým questem zlepšujou v jejich kvalitě.
Octaviu bylo sice zábavnější hrát, ale to hlavně kvůli těm ptákovinám co tam nacpali...:)
@ledman (08.08.2017 13:28): Mesu jsem onehdy koupil. Její quest mě jěště čeká, ale nebudu ji muset lovit...:)
Z questů mi popravdě už zbývá dokončit jen "Patient Zero", "Jordas Precept" a "Chains of Harrow"...:) (chains of harrow už mám, ale na ty zbylé dva potřebuju sejmout bosse na derelictu)
Octavii jsem včera konečně získal poslední část. Už mi schází jenom Mesa :)
Zahrál jsem Octavia's Anthem...:) Asi nejvtipnější quest zatím...
Cephalon Simaris je tsundere! :)
Btw - jsem ve Warframe jako Marcu3s, takže kdo chcete můžete si mě přidat do friendů.
Jsem nucen zvedat hodnocení, ta hra je čím dál lepší a ten slíbený otevřený svět vypadá úchvatně.
@ledman (21.07.2017 15:24): Jo, je pravda, že "hrajete za pokryteckého teenagera inspirovaného Anakinem Skywalkerem v podání Haydana Christensena (čímž vám chceme říct co si o vás myslíme vy trosky (26 million registered losers))" není tak dobrý reklamní slogan...XD
@Marcusss (21.07.2017 11:06): jenže tohle je ve hře relevantní až v pozdější fázi, pro začínajícího hráče je to spoiler, takže je zbytečné to zmiňovat v popisu :) Z herního hlediska je stejně jedno, jakým způsobem warframe používáš.
@ledman (21.07.2017 10:18): To je ta věc, "používat brnění" znamená ho nosit. Ne ovládat jako loutku...:) Nehledě na to, že Warframe pravděpodobně ani nejde "obléct", takže brnění fakt nesedí. Obrněná jednotka, možná.
@Marcusss (20.07.2017 09:06): asi by to chtělo přeformulovat, hlavně ten druhý odstavec. Warframe nicméně je pořád armor. Nejsi to ty, jen ho používáš :) Na tom se nic nemění.

Viz "They were called Tenno. Warriors of blade and gun: masters of the Warframe armor. Those that survived the old war were left drifting among the ruins. Now they are needed once more."
Jenom teda brnění zní moc středověce, chtělo by to lepší termit :)
Hmm, možná bych se mohl dokopat k přepsání popisku Warframe tady na databázi. Některé věci už naprosto nesedí (jako například, že Warframe je "brnění")...:)
Ok.... Jaktože se o téhle hře víc nemluví? Protože v současném stavu je naprosto úžasná...
Jakože je to grind fest, ale takhle zábavný grind fest s takovým množstvím rozdílných misí jsem ještě nezažil.... O_O
Action, stealth, shooter..... space fucking ninjas right out of Tsutomu Nihei's imagination!