Nikdy bych nevěřil kolik teroristů se dokáže skrýt za jedno sedadlo.
MIGtheDRAGON: Ale byl to takovej ten těžce naskriptovanej pseudostealth, kdy jsi prostě jen chodil po značkách a poslouchal příkazy. V podstatě to samý jako "stealth" v MW2.
USER47: No cod4 měl celou misi založenou na stealth, kde jste se plížili mezi spoustou nepřátel. Ale je pravda že dost slušnou část v codech trávíš vlastně stejně jako ve vc2 tím že jdeš, potkáš nepřátele které postřílíš zase o kousek popojdeš zase postřílíš. Dokonce i stejně jako ve vc2 čekáš na určitých místech, kde ti vykouknou, aby mohli dostat hedku :D
Já hrál CoD4, CoD6 a Blops a stealth si teda pamatuju jen z toho prvního... V těch ostatních dvou to bylo dycky o zabití dvou čudlů zezadu jakože potichu a dál už se jede a la Virtua Cop:).
No je pravda že většina codů je vlastně v principu virtua cop podobná (jen tam musíš mačkat W narozdíl od vc :D), ale například sniperskostealth mise v novějších codech (hlavně v cod4 je dobrá) jsou důkazem, že cod série jde kvalitativně trošku nahoru :)
Systém střelnice má ve světě ale naštěstí miliony příznivců - viz.série Call of Duty:).