Vietcong Red Dawn

freeware
25.03.2005 PC
Pterodon
Po Vietcong: Fist Alpha druhý oficiální datadisk pro Vietcong. Do hry přináší jednu novou misi s názvem Rice Fields, sedm zbrusu nových multiplayer map hratelných v několika herních módech a také kooperativní režim, ve kterém se můžete konečně pustit do bojů za soudruhy z Vietnamu. Další příjemnou změnou oproti předchůdci je zbrusu nový hudební doprovod. To vše je vydáno jako volně stažitelný přídavek.

myslim jakoze prispevek :D clovek to smaze a steejne tam zustane puvodni post :D

Asi bych to měl brát jen jako menší multiplayerový přídavek. Ale je tady i jedna single mise a obsedantovi, jako jsem já, to nemohlo uniknout.

Single (bez podpory sideckiků) ostřelovací mise ve Vietcongu chyběla. Jestli v něm tahle měla být, tak už je na první pohled zřejmé, proč tomu tak není. Nehodila by se tam. Už jenom díky své červené obloze. Každopádně, tady máte jedinečnou možnost zastřílet si z obou odstřelovaček, porovnat je a udělat si takový malý trénink na multiplayer. Proč ne. Mise je to docela zábavná. Škoda jen, že není o něco delší. Pokud s ní chcete strávit déle jak hodinu, doporučuju těžší obtížnost.

I na střední jsem umíral. K lokalizování nepřítele ale obvykle stačila jedna smrt. Za břehy rýžových polí se dá pěkně krýt, nepřátel není zas tolik a hra se dá za půl hodiny v pohodě dohrát. Zadarmo v pohodě. Že bych ale tomuhle musel dát plnohodnotný hodnocení jako plnohodnotné hře? Ani náhodou. Zas takový zázrak to není.

Pro: ostřelovací mise je novinka, docela zábavné, je to zadarmo,

Proti: jen jedna průměrně dlouhá mise, málo nepřátel

Tento maličký datadisk priniesol najmä vylepšenia do multiplayeru.
Škoda, že singleplayer obsahuje len 1 misiu.
Táto misia ináč mala byť v pôvodnej hre Vietcong, ale tam ju vystrihli a dali do tohoto datadisku.
Ale je to príjemné spestrenie Vietcongu.

Pro: nová misia, vylepšený multiplayer

Proti: len jedna singleplayerová misia