Máte někdo originálku té hry? Byla to jedna z mála tactics her, která mi přišla tak vyvážena a přirozeně odsýpávající, že mi vůbec nevadila absence grindu a možnosti se posunout s postavami tak nějak kapku mimo soutěž a ulehčit si další postup.
@Solidor (07.09.2020 16:34): hele ja si to vybavuju ze to byla nejaka podivna pisen ktery sem chvilema i jakoby rozumel. Ale nikdy jsem se po tom nepidil a mel za to ze si proste udelali nejakou hatmatilku co vydavaji za jakoby oficialni rec hry :) Podcenil jsem je !
Dohrál jsem tuhle hru asi desetkrát, ale teprve teď při pouštění OST jsem si uvědomil, že titulní píseň je chorvatsky. Jakási Jadranka Stojanovic.

Kam na to ti Japonci chodí :)
@Solidor (23.11.2017 21:55): Dvojka byla hezci, ale takova utahana, myslim ze jsem ji ani nedohral. Mozna i proto ze jsem tou dobou mel i Front Mission 3, kterymu jsem uplne propadnul a nic jinyho me nezajimalo. Ta simulace toho internetu tam me fascinovala, porad jsem si myslel ze tam najdu neco zazracnyho:)

Mam dojem ze u VH vyslo i nejaky digital only pokracovani na PS3, ale nikdy jsem to nekoupil, prislo mi ze to je strasne nizkorozpoctovy a jen takovy oprasovani zasly slavy. Ale nevim, treba to je dobry:)

PS: myslis jako uplne prvni rpg na ps1? Hmm..asi jo, ale uz to mam zamlzeny:)
Zrejme moje prvni japonsky TRPG. Hmm..nekdy v roce 1998 jsem to hral. A uz v ty dobe to bylo dost osklivy. Ale nesmirne zabavny a hratelny. Dneska uz sice vim ze to jde udelat mnohem lip (Disgaea atd) ale tenkrat to bylo super. Obvzlast kdyz FF Tactics se v Evrope neprodavala.