@Charllize (02.01.2023 18:44): Inu, máš ode mě pochvalu za komentář, očekávám od tebe letos velká literární díla :)
Ale dost mě mate, že ta hra pořád nemá hodnocení, i když jsi to dohrál a je tu od tebe komentář. Nechceš se do toho hodnocení taky už pustit? Třeba jenom u některých her? :)

Jo, je fajn, když poznáš, co je na obrazovce za postavy :)
@Tainaru (02.01.2023 18:38): No dohral, před par dny. Ona tahle verze má nějaký možnosti úpravy obrazu tak to šlo :) Nakonec mi ty postavičky a nepřátele přišli lepší než třeba v Octopath Travelerovi kde jsem měl občas problém poznat v tom shluku pixelu co to je vlastně za priseru. A dost tomu přidává ze to je super rozanimovany ty pixely. Když valkyra běží a hopsa je to radost pohledet :)
Tak 2750 jenů nebo na australském PSN storu 30 dolaru. Což u nás bude znamenat cca 460 korun. To je zas cena :) Za emulátor port z psp.

Jedno z nejlepších klasických jrpg a trpím zase samomluvou.

Vite ze zitra vychází Mafia 4?

EDIT: nakonec to stojí 529 korun, tvl to je jak kdyby to bylo na unreal enginu :)
Jsem jak na trni, krucinál :) Přitom to na velký TV bude hnus k pohledání. Naštěstí to má tři úrovně vyhlazování a zoom obrazu tak snad s tím něco půjde udělat. Taky jsem zvědav jestli tomu nenapali cenovku 600 korun jako to má třeba Resident Evil z ps1. Snad ne většina tehle ps1/psp emu portu stojí 269. Nějakých 500 nebo 600 korun by už asi byla brzda a velké rozhodování, vzhledem ke kvalitě.
Takže už je to jiste. Skutečně ten emu remaster bude čisté z psp verze bez změn. Jen vyšší rozlišení. Kurňa proč? Když existuje poměrně pekna mobilní verze s novým interfacem, vyhlazenymi fonty a portréty a jinak zachovává pixel podobu samotné hry. Chápu ze by museli předělat dotykové elementy z mobilu, v tom to asi bude. Achjo. Stejně to koupím, ale je to skoda. 22.12.2022

@Charllize (23.09.2022 20:30): pred par dnami som hladala na dh nieco o Elysium, lebo som si stiahla demo a zistila som, ze tu o tom nikto nediskutuje :)
Demo ma zatial velmi neohurilo. Nie je zle ale nieco mi v nom chyba aby ma zaujalo. Skusal si ho tiez? Alebo budes?
Krucinal, to si snad delaji srandu, ja se uz tesil na pristi tyden....

Hra Valkyrie Profile: Lenneth se opozdí, vyjde v prosinci .

urcite to udelali proto ze vyslo najevo ze na Elysium jim kazdy kasle a fandove serie by hrali tohle :D
Já nevím, asi jsem na spatnej dabing imunní.
Tipl bych si ze to bude tím jak jsem koncem osmdesátých let koukal na vhs filmy s podomácku vytvořeným dabingem, tak asi od te doby snesu ledacos :)
@Charllize (06.07.2022 19:40): Taky s tím moc nepočítám. A bylo ho tam dost na to, abych věděl, že to s ním nebudu schopen dohrát.

Ale Elysium nakonec nevypadá tak špatně, jak jsem po prvním traileru myslel. Pokud ho zkusí udělat nějak ve stylu Nier, tak by mohlo být až překvapivě dobré.
@Solidor (06.07.2022 19:12): Počítám ze ne, půjde o port 1:1 jen s lepším rozlišením a možná trofejemi  za necelý tři stovky. Jestli jap dub nebyl v originál psp verzi tak na 90% nebude ani tady.
Ja už si ho moc nevybavim ale nebylo ho tam málo? Jako ze to je možná jedno?

Ja to měl cukání rozehrat nejmíň stokrát za těch dvacet let co jsem to hrál naposled. Ale pořad jsem si říkal ze musí udělat nejakej remaster nebo něco. Sice obyčejný port je asi nejhorší možnost ale aspoň ze tak. Ta hra je v krabičce neskutečne draha a emulátor je jak jet Dakar v Zetoru. A jinak to zahrát neslo.
Tak zároveň s Valkyrie Elysium vyjde i psp port prvního dilu pro ps4/5. Buď jako součást deluxe edice Elysia nebo ke koupi zvlášť.
KONECNE do prdele práce, to to trvalo !!!
( ještě dvojku bych poprosil :)

Ten port jednicky je vlastně daleko vetsi pecka než cela Valkyrie Elysium, lol

Tady nejsou žádný příspěvky ani komentáře a hodnocení? Proste databaze her, meh :)

Zaver roku bude vydatny, Soul Hackers 2 a TriAce nasup v podobě Valkyrie a Star Oceanu 6.
Skoro nic lepšího se stat nemohlo :D