Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uru: The Path of the Shell

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.07.2004 PC
Vývojáři:
Cyan Worlds
Oficiální stránky:
http://cyan.com/games/uru-complete-chronicles/
Druhé rozšíření hry Uru: Ages Beyond Myst v sobě obsahovalo i první rozšíření Uru: To D'ni a na rozdíl od něj nebylo distribuováno zdarma. Uru: The Path of the Shell přineslo další obsah původně určený pro online hru Uru Live.

Uru: The Path of the Shall navazuje na děj originálu a rozvíjí příběh Guildmastera Kadishe a přidává do hry dva nové věky vodní Ahnonay a pouštní Er'cana. Rozšíření také přineslo deník, do kterého si hráč může zapisovat poznámky o svých objevech. Jinak náplň a charakter hry zůstaly zachovány.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Nakonec jsem se překonal a dotáhl do konce i druhé rozšíření k Uru. Měl jsem z něj po většinu herní doby lepší pocit, než z hlavní hry (o To D'Ni nemluvě), přesto mě neskutečně pilo krev převedení dvou puzzlů (které údajně v online verzi vyžadovalo spolupráci více hráčů), kdy řešením-je-čekat-na-místě-patnáct-nekonečných-minut. Nemluvě o tom, že se buď něco pokazilo, nebo jsem něco zvoral já, ale po rozsvícení světla v nejhlubší jeskyni (světlo vám po patnácti minutách vydrží něco přes pět sekund) se sice opravdu vyjasnilo, ale obrazec obsahující důležitou stopu zůstal beze změny. Naštěstí to návod jistí...

Příjemným a nečekaným překvapením pak byl návrat do jistéhoohniště, ve kterém se nacházela jistá deska s rozměry 8x6, do které se dalo klikat a tvořit obrazce. Správný obrazec pak vyústil v linknutí do závěrečné lokace RealMystu. Za odměnu se na závěr opět ozvala Yeesha, což alespoň vyvážilo pachuť toho, že místo outra si na hráče opět připravili hlášku o tom, že konec ještě možná nebyl napsán, která byla už v závěru předchozího rozšíření...
+11