Lehce erotická freewarovka, kterou jsme (jak je i v diskuzi správně zmíněno) zabíjeli čas na hodinách informatiky. Výhodou bylo, že běžela nejen ve flashové verzi v prohlížeči, ale dala se i stáhnout a hrát bez internetového připojení.

Pamatuju, že každý "svlékal" jen první dvě dívky, ta třetí moc populární nebyla. Škoda jen pěti "svlékacích" stupňů každé dívčiny a toho, že jakmile dosáhnete 10 000, tak už toho prostě víc neuvidíte. Dokonce jsem někde viděl podobnou variaci této hry, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde a jak se jmenovala.

Pro: dobrý nápad, pěkné slečny

Proti: málo slečen, absence dalších datadisků :)

Realita se naštěstí občas pozmění, zakřiví a tak v Plzni padají píva z nebe. Mnohokrát jsem to sám zažil. Myslím že nemá cenu popírat to, pro co je Plzeň nejslavnější - pivo. Zpíval o tom Vladimír Mišík, v jedné písni to zmínil Záviš a další. Jenže v herní oblasti silně kraluje Becherovka. Množství her je úžasné a mezi nimi se najdou i kvalitnější kousky.

Undress Me však nemá velké ambice, je to jen postřehová hříčka s minimem plánování. Účel však plní - holky nejsou špatné, hra dokáže na 10-20 zabavit (když se nedaří), ovládání funguje dobře (akorát se nedá zvětšit na plnou obrazovku a hra běží jen v pomenším okně) a barvy Prazdroje jsem měl vždy rád.

* Maximum - 12.100
* Nejoblíbenější - číslo 2
Takže pamatuje děti, prasata létají NA nebi a Plzně padají Z nebe.
Místo svlíkacího pokeru je Undress Me svlíkací chytání lahváčů do basy. Nápad nic moc, provedení také ne a co si budeme nalhávat, většinu hráčů ke hře přivede nejspíše trojice slečen, které při úspěšném chytání postupně shazují své svršky i s podprsenkou a nakonec zůstanou jen v kalhotkách.

Především hráče mužského pohlaví na chvíli určitě zabaví, ale opravdu jen na chvíli. Jakmile se mi podařilo svléknout všechny tři dívčiny, ani vyšší skóre mě nemotivovalo ve hře dále pokračovat.

Pro: trojice slečen

Proti: krátké, stereotypní

V rámci herní výzvy 2017 bychom měli vytáhnout ze žumpy jednu ze 100 nejhůře hodnocených her. Nemyslím si, že je úplně šťastné takto tlačit hráče k hraní špatných her, a tak jsem si vybral takovou, u které nebylo třeba trávit více času, protože i středně šikovnému člověku stačí půlhoďka, aby pokořil metu 10 tisíc bodů (já si ji stanovil na 12 tisíc, u kteréhož čísla jsem pochopil, že se dívky už více svlékat nebudou...:) Velmi jednoduché, pokud si to chce někdo ztížit, pak nechť hraje na touchpadu. Atraktivita tří děvčat je ale diskutabilní, mně se líbila jen ta prostřední.

Pro: když už nějaký velkopivovar, tak tedy Plzeň

Proti: jednoduchost bez větší výzvy, atraktivita striptérek

Je třeba si uvědomit realitu. Plziničky nepadají z nebe a každá se jen tak nesvlékne. Ke hře, je to klasika Nu Pagadi upravená do aktraktivnějšího podání. Jako relax hra jistě párkrát může pobavit a to hlavně díky chlapskému chtíči svléknout ženskou co nejvíce. Žel bohu to není jenom tak a tak musíte chvíli trénovat svůj postřeh. Jako reklamní hra na pivo dobrý nápad.

Pro: touha svléknout ženský, nenáročné

Proti: stereotypní