Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Two Worlds II: Castle Defense

17.05.2011
84
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Two Worlds II: Castle Defense je drobnou odbočkou od jinak RPG série Two Worlds. Konkrétně se jedná o mix tower defense strategie z izometrického pohledu a RPG.

Dějově se hra řadí mezi první a druhý díl Two Worlds a vysvětluje střet mezi Antaloorskými skřety a Gandoharovou armádou. Tu ve hře představuje 8 různých, hráčem ovládaných jednotek. Jedná se o postavu Gandohara a jeho věrného služebníka Sordahona, disponujících speciálním ohnivým a ledovým kouzlem a o další, již řadové jednotky jako jsou např. mágové, lučištníci, šermíři či kněží. Všechny je možné (v pokročilé správě jednotek) vylepšovat. Těmito jednotkami a vlastním umem je nutné tvořit dostatečně silnou obranu až proti 40 nepřátelům současně v prostředí pevnosti Oswaroth, temných lesích, pouštních ruinách, katakombách a na hřbitovech, což byly vývojáři doposud nevyužité oblasti světa Antalooru.

Kromě kampaně je i možné rozehrát i mód arény obsahující pět různých výzev a celou hru podkresluje hudba z Two Worlds II.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.