já v době vydání na to nadával, protože jsem neměl 3DFX, ale když jsem to pak "nedávno" hrál, tak mě to mile překvpailo, že to není vůbec tak blbý.
Zkusil jsem první level. Tu hru jsem v době vydání nikdy nehrál, protože mě nijak neoslovila. Celkem ale čumim že namá standardní save systém, ale checkpointy. To si z tý doby moc nepamatuju. Celkem to přeběhlo dobu. Asi bych tenkrát strašně nadával.
Mi ta hra prisla v dobe vydani uplne o nicem... a po 23 letech je to stejne :D Dal jsem prvni level a mam dost..
special obecně ty hry dohrává hodně rychle. To samý psal u Exhumeda a já přitom u něj vytuh asi měsíc :-)
Děkuji pěkně za pozitivní ohlasy pro můj komentář! Na chvíli se tu zdržím. Pár komentářů ještě v rukávu mám. Tak se těšte. :)
ViRus: napoprvé určitě ne. Naposledy tak asi před půl rokem jsem to dal tak rychle, až jsem nevěřil tomu, jak mi to šlo od ruky. Nepamatuji se na detaily. Až to budu hrát příště, tak se sem na fórum vrátím a poreferuji.
special: Hmm fakt za jedno odpoledne? Já se snažil, ale ani za 4-5h jsem nebyl u konce....
Hra je tu dva roky a žádný příspěvek? Ani komentář?? Je to vůbec jednička Turok? Abych tu nekomentoval něco jiného. :)