Nenapadá mě, proč by ta měla vadit. Zkus crack z gamecopyworld. Odtamdud vždy fungují, což se o přibalených často říct nedá.
@Sasakr (12.07.2023 23:12): Zkoušel jsem oba dva cracky, co jsou na uložto a ani jeden nefunguje. Vždycky se jen objeví na chvíli černá obrazovka, ale hra se nikdy nespustí: Ještě můžu zkusit sehnat originálku. Přinejhorším na PS3.
Po slabším začátku se to rozjelo. Kriste pane to je řež :-D A ta zničitelnost se mi vážně líbí.
Neříkám že bys měl, jen že to tak je. Lidé tu zkrátka nedávají rovnoměrné hodnocení. Uživatelé zde tíhnou dávat spíše více, včetně mě. Ono to souvisí i s tím, že si člověk raději zahraje hru, která vypadá že se mu bude líbit => dá tím spíše vyšší hodnocení.

Fakt zůstává, že průměrné hodnocení tu je těch 75-80%.
Jen se přiznejte, kdo z vás sní o tom, že by se jmenoval Ňuňéz ?

P.S - Podle hodnocení zde je sice hra nadprůměrná, ale všichni víme, že je to blbost. Podle žebříčku her s 10 a více hodnoceními:
má 50 a méně procent pouze 40 her. Takže je to vlastně podle hodnocení jedna z nejhorších her.

Jen připomínám, že průměrné hodnocení tady na Databázi her znamená tak 80%. Co je víc je nadprůměrné, co je méně je podprůměr.

Hru jsem nehrál, ale sdělit vám tuto technickou připomínku jsem nedokázal odolat. Mějte to na paměti.
Battle: Los Angeles působí oproti tomuhle z hratelnostního hlediska jako Nolf. Dear god. Jinak, než opravdu velmi nízkými nároky, si neumím tolik průměrných až nadprůměrných hodnocení vysvětlit. Just sayin'...>_>
Já ale netvrdím, že neumíš oddělit kvalitu od nekvality. Stačí se podívat do tvé sbírky. Jen že tvá přízeň k FPS nezná hranic. Takže nepohrdneš ničím. Tvé hodnocení vůbec neřeším, protože se stačí podívat na celý jeho přehled a je jasné, že jsi ten hodný polda. :D

A nejen na Plzeňsku, Marty McMuho! ;)
Ok, každý má nějaké nářečí nebo co to vlastně správně je. Ale je hodně krátkozraké a nabubřelé tvrdit, že názor někoho je tupý a neumí poznat rozdíl mezi dobrou a špatnou, ale co je dobré a co špatné. Podle hodnocení jedince či davu, recenzí v časopisech, prodejních čísel nebo si to určuje každý sám. Vždy se najde něco co se ti libí a jinému ne a naopak.
Souhlasím s tebou, Virusi, tedy alespoň v záležitosti "dát šanci horším hrám". Ale "pořádnejch" je normální. Jasně, není to spisovné slovo, ale minimálně tady na Plzeňsku se používá často, klidně i v psané podobě.
Ech, nějak postrádám logiku věci, ano na ty dvě hry se docela těším a Battle jsem hrál i hodnotil a psal komentář.....a také nějak nechápu spojení "pořádnejch" (už ten tvar slova je divný) střílečkách a co jiného je podle tebe třeba Return to Castle Wolfenstein, asi vtipná duchaplná advetura :-D. A propo já prejt miluji ;-)
ViRus: Ano vím, že mají nějakého ochránce, podle VGchartz byly prodeje dost mizerný, myslím konzole, asi ale něco vydělali, poněvadž hra vypadá místama jak z Game makeru, tudíž i levná na výrobu. Dobře chápu, na BF3, MW3 se "těšíš jak malej klučina". Asi by se ti líbilo Battle: Los Angeles a jiné chuťovky, poněvadž se tam šije do nepřátel jako v těch "pořádnejch" střílečkách, kterých ale žel není dost. Když nejsou voňavé klobásky od řezníka Krkovičky, nepohrdneš ani prejtem. :D Ok.
RNDr. Gunár Pavel: Ale to je o tom pro koho děláš, co děláš a kolik toho prodáš, prostě tržní ekonomie a to nemá nic společného s tím jak jsem to já a jiní hodnotili. Ty zbytečně přemýšlíš nad tím co kdyby, ber to tak jak to je.... ne jak by jsi to udělal ty ;-)

A také o cenu tu nejde hodnotíš tak jak hodnotíš a já třeba žádný rozdíl kolik to stojí nedělám, prostě buď se libí nebo ne.
Je v roce 2002 by nebyl, ale dneska prostě je. :D Nezapomeň že se to prodávalo za 1000, takže je to "velká" hra a proto je třeba být na Turning Point tvrdý. Nebyl to žádný budget, vzhledem k ceně v obchodech. Navíc s obodobným garbidžem jménem Legendary je patrný, že se tvůrci nepoučili...
RNDr. Gunár Pavel: Chceš snad zpochybňovat průměrné hodnocení zdejší databáze, podle které jde o nadprůměrnou hru?! :-)

AI je poněkud tupá, ale jinak je zpracování docela solidní. Hrál jsem sice jen 10 minut, pak jsem to musel z níže zmíněných důvodů vypnout, ale odpad to určitě není.
Virus: Kdyby byl svět v pořádku, studio Spark Unlimited už by dávno bylo historie, ale není. Výstupy své práce amatérské uskupení vývojářů s jiskrou v oku, ale ne ve hrách, který odvedlo dobrou práci naposled někdy před rokem 2005 (PS2 CoDy), si dál existuje, zatímco studia, která často ani neškobrtla, odešla do kopru...

Ta hra byla strašná a to studio musí být zástěrka mafie, že ještě nekleklo...
No nevím jak u jiných, ale já nezaznamenal v době hraní žádné tech chyby ani žádné jiné problémy. Klasická oddychovka jakých je všude plno na rok 2008 a že by to byl vyloženě podprůměr se říct nedá, o něco horší než Frontlines: Fuel of War a Call of Duty: World at War a vychází to nastejno s Timeshiftem. Asi si dám opáčko, ale i tak si myslím, že se hodnocení nezmění.
GodofTheSick: Změnit to jde, mě to teda šlo bez problému.

ViRus: Odpad sice ne ale 75% určitě taky ne ;)
Tak akce je docela svižná, nápad není zase tak špatný, design průměrný, i když občas překvapí a grafika celkově jak z roku 2000, když pominu některé ty moderní efekty a konec byl dost useknutý. No, jako chvilkové odreagování ta hra nebyla špatná.
ViRus: Ona celá tá hra mi prišla akási "nedotiahnutá", akoby autori nevyužili všetok potenciál. Napriek tomu nie je až taká zlá ako sa o nej hovorí, povedal by som, že je aj celkom dobrá.
Pokud si dobře vzpomínám X2 5200+ 2GB RAM a ASUS 8800GT, myslíš na vzucholodi? hmm ano docela uspěchané a řek bych že už nevěděli jak dál, myšlenka perfetní, ale co dál že..... :-)
ViRus: Na čom si to hral? Ten môj problém s tuhnutím bol v XBOXovej verzii.
A mimochodom, tiež si bol trochu rozčarovaný z toho zakončenia?
PRIVATE MARTIN: Přesně, já má na ni dobré vzpomínky, dcela pohodovka se zajímavou myšlenkou, ano sem tam bug, ale problém s tuhnutím jsem neměl.
Teda hra to zlá nie je, ale bugy typu nemožnosť vystreliť alebo keď mi zamrzla hra po ťažkej pasáži pred checkpointom ma občas vytáčali.
Tak by mě zajímalo, pokud bych hru zkusil, jestli zvednu nebo snížím hodnocení. Nápad zní originálně, ale uvidím, jak mě to bude bavit.
Doporučili byste mi to? :-)