Dohraté, dobré to bylo, ale nejspíš navždy stačilo, těch nervů a na můj vkus zbytečně velké množství závodů.
@Kwoky (04.06.2013 17:14): Hned při prvních levelech jsem viděl odklon od předchozího dílu, který byl mnohem více náročný, ale říkal jsem si, že to není až tak špatné a zabaví to. Holt se na tom podepsal vývoj pod taktovkou Ubisoft, s čímž souvisí zaměření se na publikum s retardovanými prstíky, aby si chudáčci také mohli zahrát. Pro porovnání jsem si zahrál chvíli ještě předchozí díl a můžu říct, že co (DE)Evolution předhazuje tratě jako hard, bylo dříve tak v sekci easy, extreme jsou pak na úrovni tak mezi dřívějšími medium a hard.

Další zvláštnost je, že ačkoliv hra na nejvyšší vypadá jako předchozí díl na low, nároky jsou zcela jinde. Kde stačila dříve i mobilní grafika, dnes má problém i desktopový mainstream rok a půl starý.

Takže bych hráčům doporučil spíše Předchozí Trials 2 SE.
Tak jsem prubnul demo a je to super :) Elastomania v novém a lepším balení. Nejvíc se směju, když se těsně netrefím a můj jezdec padne přímo na rypák :) Je to škodolibé, ale já se fakt musím smát :)