@Artran (19.02.2013 21:05): uprimne s jeho tvorbou jsem se nesetkal, ale ta myslenka, ze "spodina" se snazi z konce vlaku dostat dopredu mi neprijde moc zajimava, ale treba z toho nakonec bude neco vic..
@Richmond (02.11.2012 22:52): Hahhaaaaaaa, hahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaa, si robis prdel :-)))

Muhahaaaaaaaaa, on dohral len Ishar 1..... LOL

Ale to nepochopim ako si dokazal prezit bez hrania Ishar2, to je fakt totalne ucivo prvej triedy na zakladke :-)
@Wolf (02.11.2012 20:11): Hej neviem preco ale tieto silmarilsovky su len na Dotemu, ako Transarctica tak aj Metal Mutant.

Ovsem na HOTU Transarctica bola minimalne pred cca rokom, a asi by mala byt aj teraz.
juuu diky za pridani teto hry. Z mladi mam milion vzpominek jak jsem sledoval brachu jak to hraje, ale byl jsem jeste moc male vlce abych to chapal a pak uz jsem se k tomu nikdy nedostal. Hmm musim to zkusit zahrat!
Tak Artran nam tu kompletuje Silmarils collection, slachetna cinnost, len tak dalej.

Transarctica je jeden z mojich velkych restov, niekolko rokov ju uz uz idem naplno hrat a nejako sa k tomu nikdy nedostanem. Ale raz to musi prist.