Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Trainz Railroad Simulator 2004

Trainz Railway Simulator 2004

78
17 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vlakový simulátor *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.10.2003 PC
Vývojáři:
Auran
Oficiální stránky:
http://www.auran.com/TRS2004/default.htm
Další díl série Trainz je opět simulací vlakového provozu a všeho, co k němu patří. Herní módy nabízí jízdu s mnoha rozličnými vlaky, včetně 50 různých lokomotiv z celého světa. Dále také možnost vytvořit si vlastní prostředí v editoru, ve kterém můžete vytvářet hory, vodní plochy, ale i malá městečka.


Poslední diskuzní příspěvek

Hraje tu někdo TRS? :) Nebo už u vás upadlo v zapomnění :) Jeden z mé mapy :) http://h9.abload.de/img/screen_0301ayuk.jpg

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
TRS 2004 vám toho nabídne hodně. V základu obsahuje někloik herních map, na kterých se můžete jen tak volně projíždět s libovolnou vlakovou sestavou. Dále je tu pokročilejší část hry, herní scénáře, ve kterých musíte dodržovat stanovené pokyny. Asi nejdůležitějším prvkem je editor kolejiště, ve kterém si hráč tvoří vlastní hru. Může k tomu použít kteroukoliv herní mapu, nebo si vytvořit krajinu novou, pak může vlakům přidělovat různé příkazy, nebo jim stanovit jízdní řád. Sám se pak hráč může podílet na řízení jednoho z vlaků, nebo jen sledovat provoz z povzdálí. Editor má poměrně velkou škálu možností, co do tvorby. Má příjemné ovládání a obsahuje velké množství objektů. Detailní tvorba krajiny je však docela náročná na čas. Ve hře je i spousta utilit, např. správce stažených součástí. Je tu i možnost vytvořit funkční herní scénář podle specielního programovací jazyku. Ale nesetkal jsem se nikde s rozsáhlým kompletním popisem nebo návodem :( Škoda jen, že je ve hře tak málo jízdních scénářů, protože ty mě na celé hře bavily nejvíc.

Pro: Rozsáhlý editor kolejiště.

Proti: Ve své době velké HW požadavky, chyběl nástroj pro tvorbu scénářů.

+3