Trackmania United

17.11.2006

Jedná se o kompilaci, která spojuje sedm prostředí z předchozích dílu TrackManie a jejich datadisků do jediné hry se spoustou vylepšení. Bez obav se tedy dá nazvat plnohodnotným pokračováním.

Každé ze sedmi prostředí je charakteristické jiným stylem ovládání, chováním auta a rozdílnou vegetací. Například Desert se odehrává uprostřed pouště, Rally na anglickém venkově, Coast v okolí Řecka, Snow v Japonsku atd.

Hra je klasickou arkádou bez jakéhokoliv poškození a náznaku reálného řízení. Důvodem je její zaměření hlavně na multiplayer a co největší zapojení hráčské komunity, takže každý hráč musí mít stejné podmínky.

Hru vlastním, jsem rád, že jsem jí pořídil a nemusím hrát tu bl*ou TMNF .. Kde jsem nemohl prostřídávat sekce jako je poušť, pobřeží. ve hře mi jdou asi nejvíce tzv. Speed mapy ve kterých bývám často první.

lepší relax ako tmuf hádam ani neexistuje .ak si chcete zajazdiť tak všetci majú rovnako výkonné autá a záleží len na vašej šikovnosti na akom poradí skončíte.v multiplayeri môžte vstúpiť do klanu (ak ste dosť rýchli na trati a niekto vás prijme),a sútažiť proti iným klanom (tzv CW - clan wars).z netu sa dajú stiahnuť skiny iných vozidiel aké máte k dispozícii v hre - tj môžte jazdiť takmer s čímkolvek.existujú aj programy pomocou ktorých si môžte vytvoriť vlastné skiny vozidiel.výroba vlastných tratí je samozrejmosťou atd atd

zhrnuté a zrátané: fantastická hra pri ktorej som strávil zatial asi rok a nemienim prestať :)

Pro: všetko

Proti: nič