Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

TrackMania² Canyon

TrackMania 2: Canyon

14.09.2011
79
23 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další pokračování úspěšných adrenalinových závodů, nyní z pouštního prostředí. Můžete závodit online až s 200 hráči na jedné trati a postupovat ve světovém žebříčku, nebo můžete hrát offline a získávat medaile.

Cílem hry je dojet s autem až na konec trati za co nejkratší čas. Při neúspěšném pokusu se vrátíte na start stisknutím příslušné klávesy. V závodech online máte většinou 5 minut na závodění na jedné trati a neomezený počet restartů. Čím lépe se umístíte, tím více dostanete bodů. V režimu offline závodíte proti jednomu protivníkovi v různých obtížnostech.

Můžete vytvářet vlastní tratě pomocí propracovaného editoru a zahrát si je po LAN s přáteli. Ve hře je k dispozici zatím jeden model auta, ale můžete si vytvořit, nebo si stáhnout vlastní skiny. Jediné prostředí je pustá kamenitá poušť, avšak tyto nedostatky vynahrazuje rychlá adrenalinová hratelnost, extrémní skoky, drifting a online závodění.


Poslední diskuzní příspěvek

Mám jen Stadium a moc velkej rozdíl od jedničky tam není. Navíc mi tam chyběj fullspeed servery, kde mají i vlastní hudbu a tak. Pár jich už je, ale ještě to chce chvilku počkat, než se to rozjede. Jestli vubec

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.