Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Toy Tanks 3D

Tank Raid

prosinec 2008
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Yusuf al Fatal nastolil v zemi diktaturu a její obyvatele drtí pod svou tyranií. Jeho lid je záměrně udržován v chudobě a hladu a všichni političtí odpůrci jsou bez milosti mučeni a popravováni. Samotný diktátor žije v blahobytu a spravuje obrovská ropná ložiska, proto se nikdo zvenčí neodváží proti tyranii zasáhnout. Jediný odvážlivec však nedbá na vlastní nebezpečí a vydává se na téměř jistou smrt s cílem zachránit vlastní národ.

Toy Tanks, na platformě J2ME vydaná jako Tank Raid, je klasická kolejová střílečka ve třech rozměrech, dokonce až v dětsky roztomilé grafice. Hrajete za hrdinu, který usedá do tanku a vydává se proti stoupencům diktátora s cílem zůstat naživu až do konce. Vlastní pohyb tanku, jeho řízení a ovládání rychlosti přebírá samotná hra. Vaším úkolem je přebíjet, točit věží, mířit, střílet a občas schovat hlavu a zavřít poklop. K dispozici máte dva typy střel a úroveň poškození pancéřování můžete snížit zásahem do zeleného kříže, rakety pak doplnit přesnou trefou do bedny s municí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.