Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Warhammer - The King and the Warlord

20.10.2016
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

The King and the Warlord je páté v pořadí placené rozšíření do hry Total War: Warhammer a zároveň do dalších dílů trilogie. Rozšíření přidá do ras Trpaslíků a Zelenokožců dva unikátní šlechtice a s nimi také nové frakce a jednotky.

Řady Trpaslíků rozšíří nový legendární šlechtic, král Belegar Železné kladivo, pravý král Osmivrcholu a s ním i jeho frakce klan Angrund. Belegar Osmivrcholu vládl, dokud tuto legendární pevnost a město neoblehl jeho sok, geniální noční goblin Skarsnik. Belegar a dokonce ani jeho předci tuto hanbu nemůžou nechat jen tak, a tak bude cílem jeho kampaně znovu dobýt karacký Osmivrchol. Dokud Karak Belegar nedobije, kromě duchů předků ho budou provázet také silné ekonomické problémy. Po jeho dobytí se Belegarovi zpřístupní speciální řetězec budov, které lze postavit pouze v Osmivrcholu. Trpaslíci také mohou verbovat nové jednotky a to Hraničáře, trpaslíky, co se umí dobře skrývat pod kápí a mají sekery i kuši na dálku, Broukovy hraničáře, pokročilejší variantu klasických Hraničářů, a Balisty, velmi účinné válečné stroje, vrhající obrovské šípy na nepřítele.

Zelenokožci získají výjimečného válečného štváče a náčelníka z kmene Pokřiveného měsíce Skarsnika. Tento legendární šlechtic je z řad nočních goblinů, který vyniká ve válečném umění nejlíp ze všech gobáčů v historii Warhammeru. Jeho cíl je stejný jako Belegarův, tedy získat zpět pod svou kontrolu legendární Karacký Osmivrchol. To mu také poskytne mnohé bonusy, jako například respekt orků, které po dobytí pevnosti získá možnost naverbovat do svých řad. Do té doby se však musí spoléhat na početné zástupy nespolehlivých goblinů. Zástupy zelenokožců také rozšíří nové jednotky, a to Stádo orčích prasat, dvounohých, kulatých stvoření s obrovskou tlamou, Gobáči na prasatech, noční goblini jezdící na orčích prasatech, a Zákeřní plížilové, goblini zdatní v bodání nepřátel do zad.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.