Co to je ta greenluma? se mi to stáhlo s jedním patchem, a nějaké ncf soubory, jsou u toho napsané jazyky, ale neni tam napsané kam to nacpat

ne, nic nepomáhá, teď už mi to spadne po prvním pokusu otočit kolo
ale koukal jsem že to vypadá líp jak to rome II

jaká je poslední dobře fungující hra total war?
Tak do něčeho takového se mi opravdu nechce :D zkusím tam naplácat nějaké patche a uvidím
Zkusil jsem tam dát nějaký fix a s tím se mi to vypne ještě rychleji. Nemá někdo nějaké řešení?
No to mi jelo celkem dobře hele, ale četl jsem hodně odporu k AI, tak počkám jestli s tím něco udělají
Buď rád, v Rome 2 je úspěch když bitva trvá dýl než 6 minut :D užívej, užívej! :D
Ouč, tak to je zlé. No mě se to bez updatu rozjelo, a jede to dobře, na maximální detaili okolo 60ti fps, tak doufám že pak něnarazím na nějaké bugy atp.
Jak je na tom tato hra s optimalizací? Jsou potřeba nějaké updaty? Dal jsem tam update 5 a když to spustím tak se mi to při prvním screenu sekne :-/
No to by mě taky zajímalo, ale tu mou větu jsem myslel tak že to asi ani nezkusím, kvůli té době.. vůbec se mi nechce, sotva vidím ten revolver na coveru..
@SilentWolf (22.04.2012 20:20): Jo tak náplň kampaní zatím nemůžu posoudit. Měl jsem na mysli spíš rozšíření herních mechanismů, optimalizace atp.

Pravdou je, že hráti proti samurajům za evropany s kulomety se mi taky zrovna dvakrát nechce=/
Tohle se zdá ještě o chlup lepší, jak základní hra. Ale váhám, jestli to kupovat a to jen kvůli tomu, že je hra nestabilní a stěžuje si na to kde kdo. A jakou mám jistotu, že to nebude dělat i origoš?=(
Zkoušel jste někdo warez verzi? Rád bych to otestoval, jestli mi to noťas utáhne, ale jak všude četu, tak to prý padá=(
Prosím prosím, pokud někdo najdete nějakou pěknou cenu, dejte mi vědět. Nejlépe i se základní hrou, ale není podmínkou. Díky=)