Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War Saga: Thrones of Britannia

77
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.05.2018 PC
Vývojáři:
The Creative Assembly
Oficiální stránky:
https://www.totalwar.com/
Studio stojící za úspěšnou strategickou sérií Total War se díky fantasy odbočce ze světa Warhammer rozdělilo na tři vývojářské týmy. Jeden tým dostal na starost onu fantasy trilogii Warhammer, druhý tým vytvořil další historický titul ze starověké číny Total War: Three Kingdoms a poslední tým se soustředí na menší sérii her, které budou nést označení Saga.

První titul ze série Saga se točí kolem Britských ostrovů v raném středověku a budeme se v něm vypořádávat s následky činů syna slavného Ragnara Lodbroka. Ač vývojáři stále používají označení "menší" hra, jedná se pouze o užší časové rozmezí. Tento díl totiž přináší mnohé změny, ať už se jedná o komplikovanější rekrutování nových vojáků, technologie odemykající se až po splnění určitých podmínek, propracovanější obléhání sídel a realističtější rozdělení měst a osad v provinciích, kdy není možné každý kus své země chránit hradbami a některá místa tak jsou velmi zranitelná. Vrací se také roční období, a jeden rok trvá čtyři tahy. V tomto díle také absentují agenti.


Poslední diskuzní příspěvek

Zase tak černě bych to neviděl. Je teda hodně znát, že je to postavený na enginu Attily, ale je tam pár zajímavých změn, které to odlišují…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.