@Gordon (05.05.2018 11:15): Taky teď díky Thrones (a chuti po strategiích) hraju znovu Warhammer 2 - tentokrát jsem si vybral jednu z těch těžkých kampaní. Teclis - mág, má kolem sebe skaven/vampire corruption, jeho počáteční města musejí mít přístav (o slot míň) a zároveň jsou osmislotové (ve dvojce mají ty hlavní města 10 slotů) a je to docela masakr. Pořád klesá pořádek, na armády peníze nejsou, na snižování pořádku nejsou ve městech sloty a kolem jsou skaveni kteří tě pokaždé přepadnou (ta bitva, kdy se nemůžeš rozmísťovat) a tak teď zkouším se zajištěnými 3 provinciemi utéct přes moře křesat Tomb Kings.. snad tam pšenka pokvete líp. :D

Jsem moc zvědavý na Three Kingdoms, a rád bych kdyby udělali Saga díl z dob Shoguna zase. I když je pravda že Shogun 2 moc nezestárl. Ale hraje se už prostě jinak.
@SilentWolf (05.05.2018 08:44): Warhammer mě teď neuvěřitelně baví, tedy až na to že mi chaos vybil imperium a celý střed staré země, takže to není taková výzva obsazovat hory... :D (trpaslíci)

Jinak co jsem viděl tak ty souboje v tomhle díle působí neuvěřitelně nekontaktně, zajímalo by mě co s tím dělají když warhammer měl tak povedený kolize.
Tak díl prý nic moc - o to víc se bojím aby Three Kingdoms dopadl alespoň jak Warhammer. Ono jedna věc je užívat si (dle mého) dvě perfektní fantasy odbočky strategie, druhá věc je vzpomenout si zase na Rome 2 po vydání. Na Čínu se těším hodně, snad mě nezklamou. Vím, že tohle dělalo nějaké vedlejší studio, ale ani 3K nebudou dělat lidi, co dělají na Warhammeru 3. Tak jsem zvědav.

Každopádně musím pochválit omladinu v redakci games.cz kdy Václav Pecháček rozjel v let's play rovnou hard a říkal, že zkoušel i tu nejtěžší.