Bez patche mi to jede a jede mi to i celkem dobře, na max detaily mám okolo 30fps průměrně i s DX11, pokud mi ten patch ale pomůže, tak bych to rád nějak sprovoznil :-/

tak jsem to rozjel s update 4 ale že by se to nějak zlepšilo, to tvrdit nemůžu, pořád to jede stejně.
Mohl by mi někdo poradit jak ten update nainstalovat? Když ho spustím tak mi to hledá data ale nic to nenajde :-/ Zkusil jsem to nakopírovat i přímo do složky se hrou ale nic.

tak už vyřešeno

aha, tak ne, teď se mi zas pro změnu naběhne jen logo hry a pak se to vypne :-/ zkoušel jsem i změnit crack a nic
@SilentWolf (16.10.2013 20:34): Zkratka ja to videl uz tenkrat na videu to AI retardovane a rikam proste to bude tragicke .. Takze pockam si rok zahraju a zmenim a nebo uberu podle toho..Prece nebudu davat hre na kterou jsem se tesil tolik % :D, kdyz je to takovej polotovar.
Dorovnávám to hodnocení :D fláknul bych tomu i 100% - těch 44% je hrozné, chápu že to je zabugované, ale tak když je tlačili to vydat- já si zvládnu počkat měsíc na patche a hodnotit až pak.. Jako zpráva vývojářům je to fajn, ale ta hra je ve finále a po opravách dost dobrá..
Ani ty legendární bugy jsem zatím nepotkal a to bitvy odbojovávám ručně- jen je pravda že hra je lehká- na shogunovi jsem si na easy občas vylámal zuby a třásl jsem se každé potyčky, tady na normal žádný problém porážet přesily.. a teď s 5 balisty a plusem pro munici je mi nepřátel i docela líto :D
Mam oficialni patch 4 a žádný rozdíl - hra nehratelná na nejnižší nastavení :D:D. Na oficialnim foru pišou, že stale řeši problemy s vykonem. Je to katastrofa. Naštěstí budu mít novější sestavu za měsíc. Tam to snad optimalizované už bude :D:D:D
Já to nechápu, mě to s patchem 2 šlo celkem v pohodě, sice jsem musel snížit detaily plus mínus na střed, ale šlo to hrát.
Zkus patch 4, pokud nepomůže počkej na patch 5, pokud nepomůže, počkej na patch 6, pokud ani ten nepomůže... snad chápeš... :D Já už se 4 v poho hraju a to bez něj byla slideshow..
Prosím pomožte, koupil jsem nový notebook 2x2,7 Ghz procesor 8 giga ram a 2 giga grafika. I přes tyto konfigurace mám problém s funkčnosti hry, hra se ukrutně seká, nevím co s tím dělat.Nastavil jsem grafiku na nejmin a když začne hořet nebo je hodně pohybu hra se kope, pomozte co s tím díky...
@Dubik (06.10.2013 18:02): Tahle hra nestoji ani za stahnutí :D ...Ja, kdyz prvne videl AI tak jsem si rikal a je to jasny nekupuju.. A to jsem fanda Totalu fekalu az na multak, kdy napoleon a empire ma malo hracu a kdyz hrajete ze stejneho statu tak vas to vsechny nepustí do hry napr :D .Nebo aspon v nasem pripade z warband kommunity.

PS:OF
Doufam, ze tvurci warbandu si reknou nebudem, jako ty kokoti, co delali rome 2 poucime se!

Protoze to by me dost mrzelo.
Je to neuvěřitelne hoši, ale už mam betu patche 4 a hru mam stale nehratelnou na nejnižši nastavení. Nároky dalece splnuji ! Tak blbě mě nejelo ani GTA 4 a to už je co říct..
To poslední opravdu dobá strategie, byla Shogun 2? Tolik jsem se tenhle rok těšil na CompanyOfHeroes2 + Rome2 a naprostá zklamání. :(
@Walome (12.09.2013 11:05): Dopadlo by to stejně, ona je to dost hypotetická otázka, ale k tomu aby si udržela by jsi musel smazat posledních cca 300 let říše. Jináč od počátku triumvirátu to mělo namířeno k nepříjemnému konci.
Pokud by však měla setrvat ve své konečné podobě, tak by to nebyla říše ale jeden velký zkorumpovaný chaos :D
@mazar1234 (12.09.2013 10:04): nedavno jsem nekde cetl mensi rozhovor s nekym z CA kde se chlap vyjadril tak, ze maji i jine projekty kterym se ted chteji naplno venovat a nic s trojkou v nazvu v brzke dobe neplanuji
mel jsem z toho takovy dojem, ze klasicky total war nebo pokracovani ted asi nejakou dobu nebude, krom urcite DLC k Rome 2
@Walome (12.09.2013 11:05): No to je jasne, uz by si touto dobou visel na krizi :-0.

No mna najviac laka prave Medieval setting, takze by som ho uvital najviac.

@Bodkin (12.09.2013 10:58): To nikto nepatchoval? Neofiko trebars aj, som aj celkom prekvapeny to by malo mat slusnu komunitu IMO. Ale asi uz po Med 2 malokto hrava este jednicku.
@mazar1234 (12.09.2013 10:46): Medieval mám retail, ovšem dělá mi to potíže na Win7, ATi Radeon, 16:9, takže nějakou ošetřenou GOG verzi bych si nechal líbit. A práva jsou teoreticky u activisionu, takže... :/
@Bodkin (12.09.2013 10:23): Hmm, to som nevedel ze nie je v ofiko distribucii, no pravda je ze som ho nehladal. Zeby nejake bullshity s pravami, ako ten Wolfenstein. Jedine teda ebay, tam je urcite ako second hand co je samozrejme nieco ine.
Tiez by som to bral na Steame trebars za 2,50 alebo tak nieco.
@mazar1234 (11.09.2013 23:42): Tak jako já to vím, jestli si totiž pamatuješ jak tu vněkteří fňukali konspiračně o tom, jak média jdou proti hráčům, tak jsem předhazoval argumenty ať jsou s tou svojí konspirací do šípku a ukazoval vazby velkých studií přímo na mediální magnáty a IGN je například produktem týpka co má prsty v blizzardu a EA. Stačí trochu googlit :)) a člověk se nestíhá divit.
@mazar1234 (11.09.2013 23:38): já se musím smát :D IGN 8.8 "The setting and strategy are fantastic, but Rome II struggles with AI and interface issues." :DDDD ty voe fakt těmhle mrdkám už se nedá věřit. Schválně se kouknu kolik tam má diablo 3 :D Lol 9,5 že se vůbec otravuju IGN je ve stejný korporaci co EA a blizzard, jsem zapomněl málem :DD
hej to je fakt ta hra tak špatná? :DD já jsem té video recenzi nemohl uvěřit, jinak je hodnocena špatně jen tady? nebo i herní média to sestřelují(nebo radši drží hubu)?
Tato hra ma přišernou optimalizaci. Je to betaverze. Nejede mi na nejnižší nastavení. Přitom Shoguna jsem hrál na Ultra. Doporučuji velmi zvážit před koupí v tomto stavu.
Čím vypnem to prepálenie? /grafika/
Poznatky: Ikonky sú brutal hnus, furt tam kecajú o niečom čo nejde previesť, zatial sa hrám iba z grafikou, ale to prepálenie je hnus, jednotky zatiaľ idú tam kam chcem ...
PS: Chcel som to kúpiť, ale po prvých diskusiách skúšam demo + patch, menej je niekedy viac, pochopíte, keď spustíte ...