Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tonda Zlaťák

55
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2003 PC
Vývojáři:
Tonda Zlaťák, se kterým se jako s hlavním hrdinou hry ztotožníte, si za poctivě a tvrdě vydělané peníze postavil hospodu s velice zajímavým a neotřelým názvem „U stříbrného zlaťáku.“ Jednoho dne vás navštíví muž v černém kabátu z organizace NPVBS a oznámí vám, že se hospoda musí zavřít kvůli vyšetřování vraždy, která se stala nedaleko. To si samozřejmě nenecháte líbit, a protože nemáte důvěru v příslušníky české policie, přebíráte vyšetřování případu do vlastních rukou.

Mimo vaší hospůdky se podíváte například do herny, na policejní stanici, ale i na místo onoho hrůzného činu. V těchto lokacích se setkáte s vysloužilým varietním umělcem, neoblomným policejním úředníkem a nakonec i s rusky mluvícím hlídačem.

Jedná se o prvotinu českého týmu ADMASoft, ve které je obsažen dabing a jedna závodní minihra.


Poslední diskuzní příspěvek

Funkční link ke stažení pro případné hráče Tonda Zlaťák.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Při hledání českých freeware adventur jsem jednou natrefil na Tondu Zlaťáka. V recenzi o něm psali, že se prý podobá Horkému létu, a tak jsem si ho bez meškání stáhnul.

Žádnou podobu jsem sice neviděl, ale přesto jsem si hraní celkem užil. Nadabované rozhovory obsahující několik vtipných hlášek mě mile překvapily a závodní minihra také nebyla špatná. Škoda jen, že nejde uložit postup ve hře, ale jelikož je celkem krátká, moc to nevadí.

Pro: dabing, některé hlášky, minihra

Proti: nemožnost ukládání, krátké

+7+7 / 0