Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy's Rainbow Six


Diskuze

< >
No to dá rozum, zvlášt u takhle staré hry. I když, mě ta retro grafika spíš láká. Když chceš novější kabát, tak si zahraj trojku. Na taktice a plánování se nezměnilo vubec nic. Na Lockdown se chystám. Vegas překvapivě ušlo (dohrál jsem). Trojku jsem dohrál beze ztrát. Takže mi dohrát jednu misi zabralo tři dny.
Je mi to jasný :) já se v tom vyžíval a při plánování pro týmy strávil možná víc času než při akci samotné :)

Myslím, že lokacemi je ještě hezší a lepší datadisk Eagle Watch, jenže ten bohužel ani uPlay ani GOG ani Steam nenabízí.

Hra ale i tak trpí svým věkem, předělat to celé do novějšího kabátku, slintal bych. Série tak u mě končí u R6 Raven Shield s Athena Swordem a Iron Wrathem. 4 (Lockdown) už byla zrůdnost nehodná nosit logo R6), 5 a 6 (Vegas a Vegas 2) byly příliš konzolové a od "R6 plánování" upustili. A Siege mi přijde bude příliš zaměřeno na MP, takže zase nic.
@MartinezZ (10.09.2015 21:39): V tom tkví jakási genialita hry - je na hráči jakým způsobem hrou projde. Nemám moc cítění pro strategie ani týmovou hru spoléhající se na AI, takže koordinaci více týmů jsem využíval jen když to bylo nutné. Hlavní přednost R6 mě tak trochu míjela, ale přestože nejsem zrovna cílovou skupinou tohohle typu her, docela mě mrzí, že jsem ji tolik let míjel.
@Lukaskon (komentář): Teda musím uznat, že by mě asi nenapadlo to hrát jen s jedním malým týmem. vždycky sjem se vyžíval v plánování cest a souhry více týmů a ladění postupu. Stejně tak by mě asi nenapadlo hrát jen za jednoho člena, rád jsem je střídal dle aktuální situace a zajímavosti daného postupu, anebo jen naplánoval, pustil a kochal se tupostí jednání panďuláků a šel zas upravovat plán :)
Jak máte namapovaný tlačítka? Mám už s tím docela problém.
Ad. právě přidané video - za mě by tohle byla podělaná mise :)

PS: Nevíte, jestli tyhle staré R6 běhají i na Win7 64bit?