To Be or Not To Be

04.02.2015
17.03.2015
18.03.2015

Kdo by neznal Hamleta, jedno z nejopěvovanějších děl anglického spisovatele Williama Shakespeara. Toto herní zpracování klasiky dává dramatu novou dimenzi. Tentokrát jste to vy, kdo rozhodne, kudy se příběh vydá dál.

Můžete sledovat buď původní příběhovou linii, která je označená lebkou u každé odpovědi, nebo si děj přetvoříte podle svého. K dispozici jsou tři hlavní postavy. Můžete hrát za Hamleta a pomstít smrt svého otce nebo jako Ofélie přijít s novými vědeckými objevy či dokonce jako král Hamlet starší umřít hned na začátku a pak vyšetřovat vlastní smrt ze záhrobí v podobě ducha.

Na konci každého příběhu je HAML-O-METER, který vám ukáže, jak moc jste se odchýlili od původního záměru.

Ty bláho, takhle jsem se už dlouho neřehtal. Hra je neskutečně nápaditá a je v ní nepřeber převážně bizarních možností. Právě jsem na příklad při pokusu zakrýt vraždu sežral kus Polonia.