Tak jsem teď pročetl snad všechny uživatelské recenze na Steamu (tahle je asi nejvýživnější) a trochu bych to tu sesumíroval, protože zdrženlivej postoj budeme mít asi všichni...

V čem hra vyniká

- Prakticky všichni chválí příběh. Prý se opět drží poměrně dobře (tentokrát Norské) mytologie a rozhodně tam není jen do počtu.
- Hudba (asi je fakt dobrá, protože je to v recenzích zmíněno podezřele často).
- Nové mistrovství run. Je vyvážené, ani moc OP, ani k ničemu.

Na co jsou stížnosti

- Dabing postav. Působí prý poměrně amatérky. Hlavně v kontrastu s tím původním (starý Leonidas vs. nový Leonidas).
- Design nových itemů a monster. Že se jedná oproti původnímu TQ (až na výjimky) spíše o zhoršení. Některá monstra jsou prý dokonce jen přetexturovaná původní. Mám obecně pocit, že studio prostě nemělo tak dobrý grafiky. Všichni ale zároveň dodávají, že statistiky itemů/monster už jsou ok.
- Bugy. A to spíše technické - hra občas spadne nebo je velký FPS drop. Tohle se asi brzo odladí...

Souhrnné dojmy

Zbytek už je takový mix, aneb každému vyhovuje něco jiného. Často je zmíněn nevyvážený level design, kdy jsou některé oblasti opravdu krásné a některé naopak dosti generické/chaotické (ale opět, někomu se to líbí). Prakticky všechny recenze se ale nesou v pozitivním duchu, že tento datadisk nedělá původní hře rozhodně ostudu a jsou za něj rádi. Jedním dechem ale dodávají, že je to spíš pro fanoušky původního TQ, než pro nové hráče.
@SilentWolf (21.11.2017 17:36): Já uvidím, jaký to bude mít ohlas. Jestli to bude povedený, moc rád se na to vrhnu, jen mám obavy, zda se tvůrcům povede přenést tu parádní atmosféru původních her sem. Hlavně co se hudby týče.
Zajímavý nápad vydat po tolika letech datadisk. Jsem zvědavý na prodeje. Titan Quest jsem měl hodně rád a i přes to bych do toho asi nešel.