Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Timelie

21.05.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Bezejmenná protagonistka hry Timelie se probouzí uprostřed surrealistického komplexu chodeb plných patrolujících robotů, aniž by tušila, jak se v tomto prostředí ocitla. Při úprku před zřejmě nepřátelskými roboty se zřítí do bezedné propasti, ovšem při pádu náhle zjišťuje, že dokáže převíjet čas. To jí zachrání život a snad i umožní dostat se přes labyrint do bezpečí.

Cílem každé z úrovní je uniknout skrz miniaturní bludiště plné hlídkujících dronů do cíle a jelikož jste relativně bezbranní, musíte při tom používat opatrný stealth přístup. Vaše hrdinka má schopnost posunout čas buď dozadu a tím napravit své chyby, tak i dopředu směrem do budoucnosti, díky čemuž vzniká řada situací a hádanek, jenž je třeba pro postup dále vyřešit. Dívka během průchodu navíc potká svého kocouřího kamaráda a vy budete ovládat oba dva najednou podobně jako ve hře Brothers: A Tale of Two Sons. Kocour se umí protáhnout do úzkých prostor a pro odvrácení pozornosti zamňoukat na roboty, ale už nezvládne manipulovat s objekty a terminály, takže dostat oba dva hrdiny do exitu vyžaduje vzájemnou spolupráci i taktickou koordinaci člověka a zvířete.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.