Zde můj tehdejší postup u Fan misí do Thiefa II, je to níže v textu. U dnešních programů to bude možná snazší. Steam verze mají u některých her tu kolonku na zadávání parametrů, kde to v základu podporuje různé možnosti na spuštění modů a přídavného obsahu. Já to ale nemám vyzkoušené. Staré hry provozuji klasicky, modifikace, všelijaké záplaty, co najdu, zaujme mě a tak.
@Tarhiel (25.12.2022 10:16): bylo by fajn, kdyby to bylo takhle jednoduchý :) nicméně ten HD mod mi tvrdí, že ho mám spustit přes nějakej FMSEL (netuším, co to je) a ten T2Fix je ke stažení s módama a bez módů? Zatím jsem zkusil nahrát ten s módama a něco jsem tam zaškrtal, co mi dávalo smysl...teď ještě ten HD mod tam ňák nacpat, no...
@Tarhiel (25.12.2022 10:16): Jj, tak, možná ten týpek nemá T2fix... A ještě je pravda, že jsem měl problém se spouštěním fan misí v defaultním FMsel při Steam verzi. Už nevím, co jsem udělal, ale případně AngelLoader funguje skvěle.
@jablek (24.12.2022 14:26): Instalaci si už nepamatuji, ale mělo to obvyklý instalátor. A vytvořilo si to i zástupce. Asi by měla být vyhovující verze hry a modu, aby se něco nepralo. Měl by stačit nějaký novější New Dark patch, to i bez HD textur vypadá adekvátně. Další modifikace na grafiku doporučuji jen za předpokladu, že budeš vědět, co a jak a bude ti fungovat mod kampaň alespoň v základu.

Já Thief2X dojel v roce 2007, mám jej mezi dohranými modifikacemi.
Čau kluci, už podruhý se pokouším zprovoznit T2X...tentokrát jsem se už dostal aspoň k menu a úvodnímu videu (původně nešlo spustit vůbec nic). Ale pohořel jsem hned poté...černá obrazovka. Thief patří mezi mé TOP hry, takže bych si chtěl tenhle přídavek užít na maximum. Našel by se tu někdo, kdo by dokázal sepsat (nebo odkázat na) nějaký jednoduchý návod, jak to zprovoznit? Ideálně i s nějakým HD modem nebo čímkoliv, co hře prospívá...(už jsme toho pročetl dost, ale pořád se v tom nějak ztrácím)
Díky všem, kouknu na to. Evidentně se zbytečně ochuzuju o kopec zábavy.
@Cobot (25.01.2022 13:22): V roce 2007 jsem hraní FM měl docela vychytaný. Zde polopatický návod, v tehdy používaných programech. Dnes to bude už odlišnější, viz Tarhiel. Další přehled přídavných misí.

Thief 2X jsem hrál před 15 lety, ale hodnotit zde nebudu. Modifikace si vedu odděleně.
@Cobot (25.01.2022 13:22): S AngelLoaderom alebo FMSel (defaultne pripojený k NewDarku) je pustanie misii jednoduche a ano, vdaka nim mozes mat nainstalovany Default T1/Gold, T2 a popritom aj fanmisie bez toho, aby si čosi navzájom prepisovali.

Kampaní je viac, rozpísal som sa o niektorých v diskusíí k T2, ale napr. dobrou stránkou, kde sa dá pekne filtrovať je thiefguild alebo priamo na ttlg.

Kedysi veľmi dobrá bola Thief - The Circle, ale tá už je roky neudržovaná.

Moderských kampaní je nepreberné množstvo, od geniálnych vecí typu Seven Sisters (čokoľvek od Lady Roweny je mňamka) alebo dlhoočakávaná mega-kampaň Thief FM: Black Parade, pokračovanie Godbreaker, nazvané The Broken Goddess (Godbreaker II) - skús si ich ponáchadzať na thiefuild.

Naposledy som z veľkých vecí hral Death´s Cold Embrace z roku 2017, a tá bola výborná.
Jak to funguje s instalací? Můžu mít najednou funkční omodivany T2 a tohle?

btw: o existenci vím, ale také jsem nehrál. Asi zbytečné, ale odrazivalo mě l, že už to je hodně starý mód, který se dal nevyvíjí.

Tohle je za ty roky jediná moderska kampaň? Herní fanouskobske. mise jsem u thiefa nikdy nehral. Přišlo mi to vždycky nějak složité je hledat a spouštět. Já nemám moc ttlg. com rád. Přijde mi že se tam blbě hledá. Je nějakej seznam míst play single misi nebo dokonce celých kampaní?
@H34D (24.01.2022 21:31): Já hrál 2X nějak v době vydání, ale nedohrál a tolik si nepamatuji, ostatně má dětská angličtina měla s tímto docela problém. Vždy jsem uvažoval, zda to zase prubnout, ale nevěděl jsem, jestli by to ještě obstálo kvalitativně (jako že zřejmě ano) a dal přednost replayi prvních dvou dílů.

@Garret (25.01.2022 11:43): Thief XXX. Inu ten název je skutečně obskurní.
@H34D (25.01.2022 11:01): k tomu bych se snížil maximálně jednou za deset let a vlastně vůbec nevím o čem mluvíš.
Ale nehrál jsem. Má to tak debilni název, že jsem si celý život myslel, že to je nějaký grafický mod...
Zatím musím říct, že mě hodně překvapujou pouze 2 hodnocení. Čekal jsem, že více hráčů bude mít tohle dohráno. Ale tak tím lépe pro vás, máte stále něco před sebou. :)