@Figur (27.12.2012 14:45): Zkus Operation: Matriarchy. Dohrál jsem poměrně hodně FPS, tahle mi přišla jednoznačně nejhorší. Vyšel na ni ovšem fandovský patch (několikasetmegový), díky kterému se jedná o trochu menší brak. Slušná srágora byla i Nina: Agent Chronicles, RoboCop nebo zde zatím neuvedený March! Offworld Recon. Případně z těch známějších (vyloženě západních) Warhammer 40,000: Fire Warrior, to bylo taky žrádlo.

Nikdy jsem nezkoušel zlopověstné kusy typu Conspiracy: Weapons of Mass Destruction nebo Gods and Generals, to se budeš muset obrátit na jiné odvážlivce.
Hmm, tohle bych mohl vyzkoušet, občas není od věci sjet nějakej brak. Nebo existuje ještě nějaká brutálnější alternativa?
@Kvasa (27.12.2012 11:24): Minulá hra od Orionu jménem The Hunt byla poměrně dobrá (takový béčkový Condemned se zajímavými nápady), vůbec jsem nechápal, že to vyrobila stejná firma, co má na svědomí Hellforces. A wkduffy občas vykutá zajímavé neznámé kusy. Tentokrát to byl ovšem opravdu těžký kalibr, ale díky krátkosti hry to člověk zjistí tak hodinu od konce, pak si říká, že se to třeba zlepší a pak to dohraje. Být to delší, tak to balím.