S těma dvěma Růženkama ony i Sněhurky jsou původně dvě, u bratří Grimmů je Schneeweißchen (anglicky Snow-white) a její sestra Rosenrot (Rose-red) a pak klasická Sněhurka s pohádky se zlou královnou a trpaslíkama (německy Schneewittchen, ale anglicky opět Snow-white), takže i Fables a TWAU je spojily do jedný postavy.
Sakra, ten chlap ale vydrží...

Souhlas. "Gren won't remember this."

Dum byl roztrhán na kusy. Chladnokrevně mě chtěli zabít. Navíc jsem byl v mé nejdivočejší formě. Tak mě pak trochu zklamalo, že i v této formě jsem stále stejně uvažující jako v klidné formě.

@účet smazán (10.04.2014 23:28): Holly Wolfa nesnáší. Nemyslí, že se nějka snaží někomu pomoct. Neřešil případ její sestry. Tahá problémy. Ztělesňuje si do něj vše špatné, co se ho jen trochu týká. Ale hlavně skončila její sestra ve studni.

Já slyšel jen Krvavá Mary. Ne že bych o ní slyšel často, ale jen takhle. A Máří mi teda nesedí.
Lepsie ako druha epizoda, horsie ako ta prva :) Kazdopadne zaverecna scena dobra.
@smejky3 (10.05.2014 21:23): Tak u mě TTG zájem započal TWD sérií. Ale nebylo to tak easy. Ze screenů jsem si prvně říkala, taká chůjovina, podívejte na tu dětinskou hnusnou grafiku. Jenomže každej web o tom neustále mlel, jak je to boží, echt epic, nová éra adventur. Mi to nedalo, tak jednoho dne EP 1 slupnuta, s otevřenou hubou a filie byla na světě :D. A Wolfem si u mě zvedli reputaci na maximální možnou hodnotu. TTG válí a válet bude, budoucí projekty to jenom dokazují.

Počkejte až budou mít hafo značek, nebudeme vědět, kam dřív skočit. xD
Je to o hodně lepší jak The Walking Dead? v čem?,.

Kolik má ještě vyjít dílu? chci to začít hrat, až bude komplet
@účet smazán (22.04.2014 10:27): Jsou no, protože jedna je Rose Red a jedna Sleeping Beauty, s tim nic neuděláš, ačkoli já bych Rose klidně přeložil jako Zrzku, nebo tak, ale zase když začínali s překladem, tak o Sleeping Beauty tam nebyla ani zmínka. A Sněhurka je Snow.

A v tom je právě ta krása - 18+ a Sněhurka, Růženka apod., to je správně perverzní, to mám rád.
@Walome (22.04.2014 10:06): Osobně jsem Mýty nečetla. Jestli se překladatelé drželi EN názvu, nebo přejali jména od nás. Karkulka, Myslivec, Šípková Růženka, Sněhurka, Locika, Malá mořská víla (Ariel ?), Bloody Mary atp. Netuším.

18+ tématika a jména jako Sněhurka, Kráska, Zvíře, Křivák (Crooked Man) jaksi bije do očí i mně.

btw. Ony jsou dvě Růžy?
Popisek je supr, dobrý je výpis těch postav, co se objeví. Hlavně ono je to v té english prostě jinak, navíc některé postavičky u nás ani neznáme.

Český překlad je v tomhle trošku nešikovný, zejména v momentě, kdy v komiksu máme dvě Růženku, jednu Šípkovou a jednu vobyč :)
@Walome (21.04.2014 11:14): Tak někdy v létě počítej, já už se taky těším, až si to zahraju znova vcelku, protože takhle na pokračování z toho 1) nic nemám, 2) jsem jak blbec dopředu zaplatila plnou cenu.
Takže v této EPce byl nakonec přítomen Jack? Někteří playeři totiž mají ve finální tabulce zmínku o "Kontraktu [Deal]", jsem si všimla.

Jediná možnost jak toho docílit je vybrat z těch tří lokací (Crane, Tweedle, Holly), prvotní Cranovu residenci, abych se s ním střetla? Správně?

Protože první zátah u mě byla /1st/ Hollyina hospoda, /2nd/ vigvam Tweedlů. Druhé projití (zde jsem mohla navštívit i všechny tři), /1st/ opět Holly, /2nd/ Crane (věci byly spálený, chat s Bufkinem, Jack nikde) a /3rd/ Tweedlové (pokec s Flycatcherem).

Čili pokud bude první zastávka Crane, tak Bluebeard znehodnotí Tweedlům kancl (nenajdeme krabice s iniciály AG), info získáme od Jacka u Ichaboda doma.

Když prvně poctíme návštěvou Holly nebo Tweedly, tak Bluebeard zamete důkazy u Crana a my rozluštíme AG na základě tý plechovky + Flycatchera v tajné místnosti. Am i right?
Tak jsem zabil jednoho tlustocha a lituju že nešel i ten druhej. Hrozně mě serou. Nevím proč aspon Snow nenosí bouchačku, mohla pořešit konec s Bloody Mary jednou dobře mířenou ranou a Bigby rovnou mohl rozmlátit auto s Crooked Manem - to by bylo dobrej konec hry :)

Celkově daleko lepší jak slabá Ep 2.
In Sheep's Clothing vidím na začátek června.

TWD In Harm's Way vyleze začátkem května. Štěstí je, že tento rok nebude chudý na zajímavé tituly, jak jeho předchůdce. Se nebude tak pyskovat ohledně průtahů/zpoždění. Do konce roku máme o zábavu postaráno. Za mě Watch Dogs, Murdered: SS, Moebius, Blackwell: Epiphany, Dragon Age III, Dreamfall Chapters, .. A pokud by TTG stihlo tento rok vydat první EP GoTu, tak bych se taky nezlobila.
@LuccinyHry (10.04.2014 23:16): Prvně jsem myslela, že jde o Branniganovou :D.. Vážně by mělo Telltale zapracovat na odlišnosti ksichtů..

Ohledně Tweedlů Nechám je do poslední EPky naživu. Byť si zaslouží výprask jak sviň. Stále doufám, že v nich je kousek dobra.. Jak tvrdí Flycatcher.

A s tou Aunty Greenleaf, pokaď si dobře pamatuju, tak v Comming Soonu ze Smoke & Mirrors byl ve scéně s Rachel doma i Jack (chránil ji tělem).. Proto mě prvně zasáhla myšlenka, jó zatajuje přítomnost Jacka (: .. Že by šlo o samotnou čarodějku mě prvně nenapadlo. ;).. Anyway, strom nezničen, ona najmuta jaho helper, Snow jsem se vzepřela. Komandovat se už nenechám. Nějak nám zdivočela. xD

Tu hlášku jsem nazaznamenala. Holt jiné větvení dialogů, zřejmě. Můžeš nadhodit, kde se hláška objevila? Ať se mohu nachlámat též. Díky.

Ještě mě zmátlo v EP2 jsem na Holly byla milá. Tak proč na pohřbu na Bigbyho vyjela ať táhne? Špatný save, nebo to tak je default?
No... mně vadilo, že nakonec musela Snow přesvědčovat Bigbyho, že Crane není vrah, což jsme samozřejmě věděli od konce dvojky.

Taky mě zklamalo (teď nevážně), že ta holčička na konci nebyl sám Crane, což by hezky zapadalo do jeho chlípnosti.

Jo a nejvtipnější byla hláška: Grendel won't remember this :D

@účet smazán (09.04.2014 10:54): Mně na konci spíš drtilo to, že se tam Bigby machovsky bije Tweedlama, zatímco Bloody Mary, která má evidentně revolver se stříbrnou kulkou, si nevšímá.
Chválím. Chválím. EPka už konečně drtí emoční stránku člověka. Obvzlášť final scene.. Tleskám. Kvalitativně opět stoupla.

A už mě vážně začíná srát :D hláška These lips are sealed!!! Ty stuhy kolem krku za to můžou. 100% sure..