@90210 (20.11.2017 13:47): Ja to mám na steame a netuším, čo mám robiť, našiel som rôzne hlásenia bugov alebo chýb, ale žiaden taký ako ten môj. Má to asi nejaký konflikt s grafikou alebo ovládačmi. Môžem postnúť screenshot, keď budem doma.
Nemali ste niekto grafické glitche? Pustil som to a na obrazovke sú samé grafické artefakty a nič poriadne cez ne nevidím a je to nehrateľné. Nepodarilo sa mi nič rozumné k tomu vygoogliť. :/
tákže, má to atmosféru, hra vypadá hezky, šáša rozhodně nezaujme každého a určo některým poleze na nervy. co se hraní týče, bez skrupulí používám návod, když nevím jak dál a nechce se mi hledat řešení, která jsou někdy docela mimo (jak z doby poldy), příklad: seber ponožku, zaklepej na myší díru, čímž přilákáš myš. dej před díru ponožku, myš ji začne žrát. chyť myš, běž s ní ke zdi, na které visí kalhoty. použij myš na kalhoty, ta se do nich zakousne a získáš kalhoty. ehm ehm, bez návodu bych se zbytečně nervoval.
Zlepší se to šišlání? Tak do první hodiny hraní? Já se přes to asi nedokýžu přenést a nehorázně mi to leze na nervy...
No na gamersgate velmi slušná cena - €1.49 určite sa oplatí. Nádherná ručne kreslená grafika a zaujímavý fantasy svet + nie práve najlahšia obtiažnosť :)
Ten trailer je fakt spatnej, to spoiluje snad celou hru. Mozna bych byl pro ho i odstranit.
Tak som si trailer pozrel (varovanie v komentári som si prečítal až potom) a myslím, že toto si budem musieť čoskoro zahrať. :)