@H34D (29.05.2023 22:38): Do riti, myslím, že ide o bug. Pozrel som teraz Pagb666ovo video, celú tu pasáž, nič som nezabudol stlačiť, za ním tie dvere ostali otvorené, za mnou sa zavreli.

Vtedy som si myslel, že je to naksriptovaná sekvencia a že to tak má byť, tak som nijako neriešil.

A ja blbec som si nechtiac presevoval save zo zaciatku vstupu do interiéru, teda budem musiet ist celý level od zaciatku.

EDIT:// No jasné, išlo o bug, tentokrát dvere po prvom otvorení ostali otvorené.
@H34D (29.05.2023 22:38): Obe počítače som už navštívil, tlačítko som našiel len jedno jediné - to, ktorým sa otvára miesnosť k druhému počítaču a generátor už je zničený, nič iné tu nie je.

Skúsim, ale už som zúfalý, asi začnem tento level od začiatku.
@Tarhiel (29.05.2023 20:59): No, dotaz jsem moc nepochopil, dokonce ani z videa jsem nepochopil, v kterém místě nemůžeš projít a to jsem hru dohrál nedávno. :) Jsi si jistý, že se musíš vrátit zpět? Protože z toho videa, konkrétně z toho úseku, který si nalinkoval vidím normální postup vpřed, to si vybavuju i já. Nevidím tam žádný backtracking a dveře, které by měly být otevřené, ale ty tvrdíš, že je máš zavřené. :)
Ahojte, mám otázku ohľadne zákysu v 12. leveli: Som v bunkri, kde mám stiahnut dáta z 3 počítačov. z tohgo bunker sa rozvetvuje na 2 veľké vetvy, jkednu, tú pravú (z pohľadu vchodu) som už preskúmal, našiel tam obe počítače a zničil generátor.

Teraz sa potrebujem vrátiť do tej ľavej, ale jediný východ z tejto vetvy je zatvorený, dvere na zmačňknutie klávesy na otváranie nereagujú a v okolí dvier nevdím žiadne tlačítko - neviete, ako ich otvoriť?

Pozeral som video od pagb66 ale uňho sú stále otvorené - u mňa sa mi hneď po vstupe za chrbotm zavreli.
@hanak_v_exilu (komentář): ohledně filmečků, právě člověk musí poznat to zlo, aby si uvědomil, že Red Alert a C&C jsou v tomto ohledu čisté zlato :-)

jinak nejhorší herecké výkony, co jsem kdy ve hře viděl, bylo intro k prvnímu Resident Evilu. Ale umím si to asi představit ještě horší a věřím, že v některých zapadlých FMV tomu tak bylo
Já bych upřednostňoval celosvětový název, ale je to celkem fuk ... hlavně aby hráči hru našli - takže když to zedituješ, tak ti to schválím.
A nejsme my takhle v Evrope? :) Ted co je vic, co? Podle me by se to tu melo prejmenovat, protoze vetsina hracu to bude znat pod jmenenem Terminator: Skynet.