Po dohrání 2/3 NG+ (v NG mi utekly dva achievementy) snižuji hodnocení z 60 % na 50 %.

Leveldesign je extrémně nepřehledný (člověk se téměř neustále pohybuje v šeredných sutinách) a NG+ dostává ránu do vazu v podobě balancingu. Běžní nepřátelé jednoduše vydrží příliš mnoho a dávají příliš velké DMG na to, aby to bylo zábavné (autoři tuto nepochopitelnou změnu provedli až po nějaké době od vydání patchem, co si od toho slibovali je mi záhadou).
@Phoenix (16.03.2021 23:25): To je další mrzení. Otevřenější mapa futuristickýho města je omezená na úzký uličky rozbořených budov a většina ani nepůsobí nějak "futuristicky". Hraje se to mnohem lépe než jednička, strašná škoda.
@bukrrCZ (16.03.2021 23:17): Zrovna mně jela hra celou dobu dost mizerně, je to jeden z podstatných důvodů, proč jsem nešel s hodnocením výše. S plynulostí jedničky se to absolutně nedalo srovnat. A nelíbil se mi ani grafický styl, většinu hry zabírají totálně nezajímavá zbořeniště.
Na špatnou optimalizaci normálně přecitlivělý nejsem, ale zrovna u tohohle typu her bych si přál stabilní framerate.