The Sims Castaway Stories

The Sims: Příběhy trosečníků

29.01.2008

The Sims Castaway Stories je třetím a zároveň posledním titulem z podsérie Stories k známé značce The Sims.

Tentokrát se vaši Simíci přemístí na pustý tropický ostrov a vaším úkolem (krom příběhové linie) je - přizpůsobit se, zajistit si přístřeší a přežít. Postupem hry vám moře přinese nějaké ty nové bonusy formou věcí. Jako v předešlých dílech budete muset plnit stanovené úkoly, za které si budete moci odemknout řadu odměn.

Narazila jsem na to náhodou, na poličce známé, takže zapůjčeno. Zatím hraju příběh.
Humor jak jinak než simíkovský, klišé a nelogičnost. Simíci jsou v tomhle skvělí, takže pokud čekáte cokoli jiného, běžte prostě jinam. ;)
Tenhle koncept jsem ještě zatím nehrála. Je to, jako by se Sims zkřížili s nějakou adventurou a vyšlo jim z toho krapánek podivné dítě. Epický quest za získáním sochy bůžka přerušíte proto, že prostě potřebujete koupel v moři, vyspat se listí nebo doslova "odběhnout do křoví". Zatím ale nevím, jak je to mimo příběhový mód. :)