Hrával jsem to před léty na PC. Bylo to na mne příliš těžké. Nikdy jsem se nedostal dále než k zombíkům. Na hřbitově jsem skončil.
Ale myslel jsem, že nejde hrát s více než 2 postavami. A nikdy jsem se nekoulel kolem v chuchvalci těl. A v bonusovém kole jsem se zmohl maximálně na pár pumpnutí - nepřišel jsem na to, jak se pumpuje.
Je to vše zmíněné pouze mou neschopností nebo se verze na PC lišila od konzolové verze?
Hrávali jsme to s bráchou.. Tahle hra je starší jak já. Ale stejně jsme jí hrávali dost často :)
taky jsem to dohrála jako automatovku, hra vypadala rozhodně vizuálně lépe než její počítačová verze, která byla extrémně těžká, ale poměrně zábavná...
Ve dvou hracich jsem dohral automatovou verzi. PC verze je nic moc, ostatne jako vsechny tehdejsi arkady na PC.
Marge a její mocný lux, to si pamatuju! Žhavili jsme to jako děcka! No, nic ohodnotím a zahraju NES verzi, pak to když tak změním, ale vím že mě to bavilo hodně.
Hodnotím Automatovou verzi pač pc verze byla hodně nepovedená a hodnocením bych nešel nad 50%. Kdo hral originalni Arcade tak urcite vi ze to je jedna z nejlepších TOP10 mlátiček.