Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Settlers Online

The Settlers Online: Castle Empire

22.10.2010
19.08.2015
44
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Stejně jako Anno Online se původně browserová strategie The Settlers Online dostává do distribuce služby Steam a snaží se free to play modelem vytěžit maximum z ceněných předcházejících her série, na jejichž odkaz hra navazuje.

Online varianta je klasickou budovatelskou strategií v pomalejším tempu, jejímž základem je vybudování základních typů budov a zařízení, z nichž lze získávat suroviny pro další budovy. Pro získání dřeva potřebujete chatu dřevorubce a pilu, vybudování kamenolomu zajistí přísun kamene. Postupně se propracujete i k budovám a zařízením, které jsou nutné pro zajištění obživy nebo zábavy vašich osadníků či pro zásobování dalšími nerostnými surovinami.

Cílem je samozřejmě ovládnutí celého ostrova, na němž se vaši osadníci usadili a dojde i k potyčkám s ostatními obyvateli ostrova, který je rozdělen na sektory. Bitky mají podobu tahových potyček, ovládnutí daného sektoru zajistíte zničením hlavního tábora nepřátel.

Hrát můžete sami, případně s přáteli v kooperaci a společně plnit dané úkoly. Díky systému mikrotransakcí lze hru zrychlit, rychleji získávat zdroje, zkušenosti a nové bonusy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.