Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anno Online

26.09.2013
01.07.2015
56
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Nejprve čistě browserová hra vytvořená jako spinoff protějšek k původní budovatelsko-strategické sérii Anno. Anno Online vychází tematicky nejvíce z Anno 1404, odkud si půjčuje herní principy a mechanismy a navazuje i na totožné historické období středověku. Základním kamenem hry je ostrov, kterých je ve hře několik, kde si hráči vybudují svoji první malou osadu postupně přeměněnou na město a celé území propojí v jediné rozsáhlé obchodní impérium.

Hra nabízí rozsáhlé možnosti stavění, plánování a produkce výrobků z množství dostupných surovin. Města nakonec žijí vlastním životem a čilým ruchem, kde kvete obchod, rozvíjí se diplomacie a politika. I přes rozsáhlé možnosti, které hra nabízí, má Anno Online proti svým původním vzorům zjednodušené ovládání a postup ve hře se zpomalil. Součástí jsou i mikrotransakce, kterými lze získat herní měnu a tím zrychlit vlastní postup.

Herní měnu lze však získat i za splněné questy, kterých existuje velké množství. Přestože se jedná o online hru, vývojáři nenutí hráče do sbližování se s ostatními hráči a samotáři si mohou hraní užít i v podobě singleplayeru.

Hra vyšla také v digitální distribuci Steam bez nutnosti spouštění přes browser.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.