Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Riftbreaker

14.10.2021
77
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře The Riftbreaker zavítáte na vzdálenou exoplanetu pozemského typu Galatea 37, kterou se Země rozhodla kolonizovat. Na planetu proto byla vyslána kapitánka Ashley S. Nowak, aby zde vybudovala infrastrukturu pro budoucí osadníky. Je na to sama, má však špičkový výcvik a multifunkčního mecha zvaného pan Riggs, uvnitř kterého se pohybuje. Jejím, potažmo vaším hlavním cílem je vybudovat obousměrný portál mezi Galateou a Zemí. K tomu máte k dispozici početné zdroje planety, ovšem vaše zásahy do místního koloběhu života nese nelibě agresivní fauna, se kterou svedete nejeden boj o přežití.

Hra je kombinací budovatelské strategie, tower-defense a hack & slash RPG. Na to, abyste splnili svůj hlavní úkol potřebujete enormní množství energie a materiálu nacházejícího se po celé planetě. K tomu je potřeba postavit základnu obsahující potřebné továrny, elektrárny, skladiště nebo zbrojírny, přičemž všechny stavby musí být napojeny na energetickou síť. Je třeba nezapomínat ani na obranné zdi a věže, neboť základna může být častým terčem mimozemských živočichů. Se svým mechem, jehož přímo ovládáte, se pak vydáváte pro vzácné suroviny i vzorky místního života do terénu a čelíte útokům mnohočetných potvor. Svého mecha si postupně vylepšujete a získáváte nové možnosti i zbraně na blízko a na dálku. Časem máte možnost skrze portály cestovat po celé planetě a navštívit místa s odlišnými biomy, nepřáteli a podmínkami, obsahující další zdroje potřebné pro dokončení mise.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.