Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Pawn

QL Pawn

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hráčova postava má za úkol v této dobrodružné adventuře utéct z fantasy země Kerovnia. Do Kerovnie se hráč dostal zcela zvláštním způsobem. Při cestě domů zničehonic upadl a po probuzení zjišťuje, že má kolem zápěstí zvláštní stříbrnou stužku a není už tam, kde by měl být, ale že se již nachází v jakési kouzelné zemi. Zde se zrovna rozhoduje, zda bude i nadále vládnout král Erik, který z království vykázal trpaslíky, jež vyráběli kvalitní a chutnou whisky. Při hledání cesty zpět domů se hráč setkává se spoustou zajímavých postav, mezi nimiž vynikají kouzelník Kronos nebo Drak.

The Pawn je interaktivní próza, která je doplněna statickými obrázky. Hra byla ve své době unikátní nejen svým příběhem a přesvědčivým způsobem psaní. Analyzátor navíc pracuje se slovníkem, jenž obsahuje až 3500 slov a pracuje s více než třiceti příkazy. Příběh je plný typického britského humoru a většinou objektově orientovaných hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.