Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Overdreamer

55
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.07.2017 PC
Vývojáři:
Tamás Harsányi
Holčička Niki se ocitá uprostřed noční můry, promítají se jí vlastní fóbie a nedokáže se probudit. Ani si nepamatuje, že by šla spát, možná ani tento hororový sen není její. Hráč se ujímá Niki a snaží se přijít na kloub, co se v tomto podivném světě děje a jak uniknout.

The Overdreamer je zboku viděná 2D adventura s plošinovkovou vsuvkou. Hororová atmosféra není pouze vizuální, většina obyvatel noční můry je nebezpečná a Niki musí často prchat a schovávat se, přičemž se snaží řešením hádanek a nějaké té lsti zhmotněné děsy přemoci. Délkou se The Overdreamer vtěsná do jednoho kratšího odpoledne a jako malá maďarská nezávislá hra má i nižší cenovku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Nevýrazná adventura, která mě ale pomocí slušného tempa dokázala na čtyři hodinky udržet před monitorem. Bohužel zde nevládne hororová atmosféra, jakou jsem očekával, možná úvodem, rychle ji však potlačí hopsačkové pasáže a všudypřítomné savy. Bezútěšnost se nedostaví, vzpomínám na vás Catlady a Detention. Avšak abych byl spravedlivý, líbil se mi unikátní prvek proměny v mouchovité stvoření a v závěrečné rozlehlé lokaci The Overdreamer nabídne i pár nápadů a bizarních momentů (krmení víly).

Pro: plynulý průběh hrou aniž by hádanky byly vysloveně jednoduché, proměna v mouchu

Proti: skákačkové pasáže, rozdělení na hodně menších místností (otravné načítání)

+10