Poslední dobou si potvrzuju to, že hry dřív nebyly těžší. Ony měly jen míň checkpointů :D
Tak ten War in the North vypadá hodně nadějně, ale se svým 5 let starým stolním PC si nové hry nezahraju a na postavení nového peníze pořád nejsou. Jinak Return of the King jsem body za tu obtížnost nestrhl. Když jsem to hodnotil, myslel jsem si, že třeba ostatní takové problémy nemají. xD
Za to Terminátorovi na Gamespotu jo, nebýt té absolutně přestřelené obtížnosti, dal bych možná i 10/10, od asi 3. mise jsem bojoval s každou a s každou další misí se to stupňovalo, až to vyústilo v desítky opakování. Až u jedné z posledních misí jsem to vzdal, tam jsem uznal, že ani po sto opakováních to prostě nezvládnu. xD K cheatům jsem se neschýlil, protože jsem v zásadě proti nim. =) https://www.youtube.com/watch?v=lKrfHXkHQAA Toto je ta mise.
KRoman47: No, já to měl problémy dohrát i s cheatem. Sama o sobě to není špatná hra, ale ta obtížnost u mě závěrečné hodnocení srazila na polovinu. Two Towers jsem nehrál. Je docela škoda, že na motivy Pána prstenů (krom strategie BfME) nevznikla žádná opravdu pořádná hra. Snad se to s příchodem War in the North změní.
JohnCZ: Já to kvůli té obtížnosti nedohrál, zásek u těch mamutů a to i v coopu a Two Towers jsem se zasekl hned mezi prvními misemi v Morii u těch jeskynních obrů. Sice bych to časem dal, ale neměl jsem na to nervy. A pokud by někdo chtěl tip na další hardcore obtížnou hru a měl by doma PS2 nebo PC schopné rozjet emulátor, tak Terminator 3: The Redemption!
toto je taky vyborny sice je to jiny pohled ale zato je aspon malinko relativnejsi taky ma lepsi grafiku