Je ale super, že u těch částí, kde chybí interpunkce, můžu kdykoliv k převozu používat motorku. ;)
Diskuze
@jones1240 (komentář): Kdyby to bylo ještě víc teenagerovsky edgy, tak bych to plusko dal!
@jones1240 (komentář): strašný koment. Napíšeš tam spoilery, zkritizuješ jak je ta hra nahovno, abys pak tomu dal stovku, protože se ti líbí postavy :o)
@Drolin (04.09.2018 10:56): To já už taky, nevím kde to vázne...
@jones1240 (04.09.2018 10:50): Už se lidé bojí... :)).
Trails of Cold Steel 3, although it could still happen, I am starting to get nervous about it.
Trails of Cold Steel 3, although it could still happen, I am starting to get nervous about it.
Urcite horsi jak jednicka, postavy maji mnohem mene prostoru, pribeh zacina mit uprostred lehce stereotypni system, tedy spis ta cesta k pribehu je stereotypni. I pres to ale stovka, pribeh zajimavy i dospely, hraje to cele neskutecne dobre na city.
Navic u toho uz mam pocit jako bych jel na dovolenou za kamarady po nekolika letech a vsechny po dlouhe dobe videl a byl z toho stastny.
Uz jen aby prelozili trojku...
Navic u toho uz mam pocit jako bych jel na dovolenou za kamarady po nekolika letech a vsechny po dlouhe dobe videl a byl z toho stastny.
Uz jen aby prelozili trojku...
@Drolin (08.08.2018 14:59): Hodně jsem jich slyšel, ale tak ty jsi známý hejtr Trailsu i když jsi ho nehrál. Přitom i Solidor potvrdí že je to jedna z nejlepších RPG sérií.
Že by náběh na nejlepší RPG soundtrack ever ?
@Charllize (16.07.2018 22:50): Já mám právě pocit že by to bylo skvěle devastující pro fanoušky série a kdyby šlo o hodně tak by to i tu atmosféru umocnilo, ale tak snad nebude sluníčkový happy end :D
@jones1240 (16.07.2018 22:41): tezko rict, ony ty smrti hlavnich postav nejsou moc popularni. Zalezi jestli maji odvahu to tam dat. Ale myslim ze by to nebylo spatne, melo by to velky ucinek, kdyz tolik dilu a tolik casu venovali prave tem postavam. Mozna horsi nez kdyz by ti chcipl krecek:)
@Charllize (16.07.2018 22:35): Já tak nějak počítám že nějaké hlavní postavy určitě zemřou, protože už i ve dvojce mi přijde že se to trochu ostří a pak když jsem se dozvěděl co přichází v dílech dalších, fjů to mě dost překvapilo :D Hlavně mi nějaká fanynka sdělila že prý to s postavami půjde v budoucnu dost do sraček :D No nemohu se dočkat :D
@jones1240 (16.07.2018 22:26): Hmm. Kdyz si vezmes jak Rean v prvnim dile vystoupi z vlaku a nesmele komunikuje pri trapasu s Alici, a tady ho vidis jak masiruje v nejakym robotovi ne maga prehlidce nejspis na obranu proti zniceni sveta (nic mensiho to urcite nebude, lol).hehe..to je sila:)
@Charllize (16.07.2018 21:50): Ta čtyřka podle mě bude strašné psycho :D
Prvni zabery ze ctyrky:)
https://www.youtube.com/watch?v=sLeqew9PSa8
https://www.youtube.com/watch?v=sLeqew9PSa8
@Solidor (16.07.2018 13:15): mel jsem se naucit japonsky...
@Charllize (16.07.2018 13:11): Dvojka je jakž takž zakončená. Určitě víc, než jednička.
To je asi daň za vydavatele. Dělat to Square Enix, tak u nás vychází současně s Japonskem :(
To je asi daň za vydavatele. Dělat to Square Enix, tak u nás vychází současně s Japonskem :(
@Charllize (16.07.2018 13:02): Jako přeci jen ty moc rozhodnutí nemáš v té hře, jediné co má dopad jsou vztahy s postavami, a to se v dalších dílech projevuje no.
@Solidor (16.07.2018 13:06): no kazdopadne ja to necham az to bude komplet a vsechny dily na ps4. Coz bude jeste par let asi trvat. Ale cukani zahrat prvni dva dily na ps3 mam casto. Ta jednicka byla fakt bezva.
@Charllize (16.07.2018 13:02): Ono to v tom ToCD taky zase tak moc není. Spíš minimálně, aspoň v porovnání s ME.
@Solidor (16.07.2018 12:54): primo ne. Ale jde mi taky o celkove propojeni. Ze neco udelas v dile prvnim a ma to nejaky dopad v dile dalsim. To ma ME i trials. V Trials mas snad i stejny level s jakym si skoncil, jestli se nepletu.
@jones1240 (16.07.2018 13:01): hmm. Musel bych to hrat znovu :)
@jones1240 (16.07.2018 13:01): hmm. Musel bych to hrat znovu :)
@Charllize (16.07.2018 11:09): Tak to je MR. C neboli Crow :D
@Solidor (16.07.2018 11:49): Sedm záporáků ?!?!? Oh my... :D Každopádně jako mi přijde že takhle prostě rozsáhlé dobrodružství co by bylo na tolik dílů a přímo či rozvětveně by pokračovalo moc není. Třeba Mass Effect mi v tomhle přijde slabší :D
@Solidor (16.07.2018 11:49): Sedm záporáků ?!?!? Oh my... :D Každopádně jako mi přijde že takhle prostě rozsáhlé dobrodružství co by bylo na tolik dílů a přímo či rozvětveně by pokračovalo moc není. Třeba Mass Effect mi v tomhle přijde slabší :D
@Charllize (16.07.2018 12:30): Právě, že ano.
Na konec KH1 navazuje přímo Chain of Memories. Současně s ChoM se odehrává 358/2 Days. Na závěr 358/2 navazuje KH II. Na konec dvojky navazuje Dream Drop Distance. Na DDD by měla navázat trojka. To je Sorův příběh. Ostatní díly jsou všelijak nastrkané okolo nich.
Ale chápu, že nehráči série to asi unikne :)
A ME3 taky nenavazuje přímo na dvojku, pokud si dobře pamatuji?
Na konec KH1 navazuje přímo Chain of Memories. Současně s ChoM se odehrává 358/2 Days. Na závěr 358/2 navazuje KH II. Na konec dvojky navazuje Dream Drop Distance. Na DDD by měla navázat trojka. To je Sorův příběh. Ostatní díly jsou všelijak nastrkané okolo nich.
Ale chápu, že nehráči série to asi unikne :)
A ME3 taky nenavazuje přímo na dvojku, pokud si dobře pamatuji?
@Solidor (16.07.2018 12:25): ja se nepru. Kingdomy jsem hral jen jeden dil. Ale mel jsem za to ze to tam kde skoncil jeden dil tam zacina druhy neni.
@Charllize (16.07.2018 12:23): Jak nenavazují? Všechny navazují a některé se odehrávají současně. Občas je pár let odskok, ale abys chápal, co se děje musíš hrát (nebo spíš nastudovat) všechny díly.
@Solidor (16.07.2018 12:16): myslel jsem to tak ze to primo navazuje a vlastne ani nepoznas ze hrajes dalsi dil. Kingdomy nijak primo nenevazuji ne?
@Solidor (16.07.2018 11:49): Tak prostor na to je kdyz nas cekaji jeste dva dily. Jestli to dotahnou do konce bude to vzasade docela unikat. Preci jen rpg ktere na sebe primo navazuje a ma herni dobu 400 hodin se moc nevidi. Napada me jen mass effect takhle narychlo a ten je o dost kratsi.
@jones1240 (16.07.2018 09:54): Hlavně dvojka představila asi sedm nových záporáků...
@jones1240 (16.07.2018 09:54): Ja si nedavno jen tak zkusebne nahral jeden nahodnej save z jednicky. A byl tam nejakej darth vader u kteryho uz nevim co byl zac..
@Solidor (16.07.2018 07:13): Jako přesně, já už v tom mám místy lehký zmatek, a to hlavně když jsem dvojku začal hrát tak po půl roce od jedničky :D Jako je fakt hezké že ti tvůrci vytváří takhle jako funkční a zajímavý svět ale aby to člověk celí vstřebal tak by si musel snad dělat i poznámky :D
Ta dvojka je ale silné emocionální vydírání už od začátku :D Snad ta trojka v eng bude už brzy :D
Ta dvojka je ale silné emocionální vydírání už od začátku :D Snad ta trojka v eng bude už brzy :D
@jones1240 (15.07.2018 23:34): Jo, a to byl docela důležitá postava. Kdo si jich má všech 40 pamatovat? :)
@jones1240 (15.07.2018 16:38): To byl otec toho blonďáka co byl s Reanem ve třídě a vůdce frakce šlechticů?
@Charllize (15.07.2018 12:39): Jako jde ale prostě když tam na tebe vyprsknou věci ve stylu: "Tomu vládne Duke Cayne a je s tímhle a s tímhle", tak si chvilku říkám: "Eeeeh, a to byl kdo ?" Jako ty už si určitě zahraj to celé od začátku, protože místy je to fakt informačně husté :D Jo a líbí se mi jak to hezky funguje s předešle nahranou pozicí. Flashbacky jsou ovlivněné tím s kým jsi měl vysoký vztah, a tak. Takže to působí opravdu jako že hraješ dál jedničku :D
@jones1240 (15.07.2018 07:45): Tohle je prave ono. Ja tu jednicku uz taky pozapomel a proste to budu muset hrat cely od zacatku, az bude aspon i trojka. Ale ty to nemas tak dlouho co jsi jednicku dohral, tak by to melo asi jit.
@Charllize (13.07.2018 20:10): Jediný problém co mám je ten, že jsem za tu dobu snad zapomněl hodně důležitých politických věcí. Takže se místy jako ztrácím kdo je kdo :D Ale už z prvních tří hodin jde vidět že tohle je na jiném levelu než jednička :D
Fakt se mi líbí jak to v každém díle více opouští tu pohádkovou naivnost a pomalu to směřuje k politickému a i místy drsnějšímu dramatu.
Fakt se mi líbí jak to v každém díle více opouští tu pohádkovou naivnost a pomalu to směřuje k politickému a i místy drsnějšímu dramatu.
@jones1240 (13.07.2018 17:34): hmm,hmm,hmm. tak obcas poreferuj:)
Tak jsem to konečně rozehrál a k mému údivu je technická stránka zatím o něco lepší, a na začátku samozřejmě i ta slzička ukápla. Jako ta série umí hrát na city fakt skvěle ! :D
@Drolin (13.02.2018 17:04): První projeď Bravely Default. Potom ToCS1. Pak Berserii. Dále ToCS2. Přidej Ni no Kuni a v té době už bude ToCS3.
Vyřešeno :)
Vyřešeno :)
@jones1240 (14.02.2018 10:04): Naopak! Mám tu několik uživatelů, u nichž mě hodnocení dokáže spíš rozehrát nějakou hru. Asi nejlepší forma, jelikož recenze a další prostředky se vždy netrefí do vkusu.
@Drolin (14.02.2018 09:39): Tak Solidor dal 9/10 i druhému Trailsu a řídit se hodnocením jiných je trochu úsměvné :D
Velká produkce ale neznamená dobrou hru, myslím že Trails co se týče obsahu hravě strčí FF XV do kapsy.
Velká produkce ale neznamená dobrou hru, myslím že Trails co se týče obsahu hravě strčí FF XV do kapsy.
@jones1240 (14.02.2018 09:28): Neříkám opak, ale právě FF XV má produkční kvality a Berserii dal Solidor 9/10 a Tales série je prostě o fous lákavější než hry Nihon Falcomu :).
@Drolin (13.02.2018 17:04): Teoreticky zatím jen dvěstě hodin, další dva díly jsou v nedohlednu. Komické ale je že se těšíš na Berserii a FF XV které jsou ještě mnohem více klišé.
Dej Trails aspoň šanci a nebudeš litovat.
Dej Trails aspoň šanci a nebudeš litovat.
@jones1240 (13.02.2018 15:36): Bravely Default má ale úžasný soundtrack!
Trails má 100+ hodin, respektive 400+ jako celek. Lákavější mi přijde Berseria a právě také čekám hlavně na Ni No Kuni II a FF XV.
Trails má 100+ hodin, respektive 400+ jako celek. Lákavější mi přijde Berseria a právě také čekám hlavně na Ni No Kuni II a FF XV.
@Drolin (13.02.2018 13:44): To je právě to kouzlo Trails, navenek se tváří jak píši v komentáři dost klišé a pohádkově ale to se ve hře později smaže a dějí se tam velké zvraty a to jak politické tak mezi charaktery.
Stačí zahrát a nesoudit z traileru, Trails je jedno z nejlepších JRPG za posledních pár let.
Bravely Default je oproti tomu dosti repetetivní se špatnými charaktery.
Stačí zahrát a nesoudit z traileru, Trails je jedno z nejlepších JRPG za posledních pár let.
Bravely Default je oproti tomu dosti repetetivní se špatnými charaktery.
@jones1240 (12.02.2018 21:42): Raději dohraj Chrono Trigger a Final Fantasy VII, bez základů to jinak nejde :P
Tedy z trailerů vypadají Trails I a II docela lacině a spíše nezajímvě, než zajímavě. Jako jRPG které obsahuje všechny kliše. V podobném kontextu mi připadá deleko zajímavější Bravely Default (to se asi nechystá na PC, že? :).
Tedy z trailerů vypadají Trails I a II docela lacině a spíše nezajímvě, než zajímavě. Jako jRPG které obsahuje všechny kliše. V podobném kontextu mi připadá deleko zajímavější Bravely Default (to se asi nechystá na PC, že? :).
@jones1240 (12.02.2018 21:42): ne. Porad nevim co ty ps4 remastery. Ale casto na to myslim. Mozna na to dojde. Jenze za chvili bude sword art online:fatal bullet a pak hned ni no kuni 2. A pak ten nioh, monster hunter, xenoblade...:)
@Charllize (12.02.2018 21:21): Vůbec nevím, zvažuji jestli předtím nedat The Legend of Heroes: Zero no Kiseki když v druhém a třetím vystupují právě postavy z této Crossbell série. Ale asi si dám chvíli pauzu, odehraji jiné hry co mi zbývají a za měsíc či dva rozehraji dvojku Trailsu.
Ty ses hádám pořád nerozhodl zda to rozehraješ že ?
Ty ses hádám pořád nerozhodl zda to rozehraješ že ?
Jdes na to jo, jonesi? :)