Tak již dohráno a budu se opakovat, tohle mi fakt sedlo a je to dobrodružství jako řemen,. Střízlivě zatím 85%, ale nebránil bych se ani 90%
@Ringo (07.04.2023 20:43): Existují dvě klasické devadesátkové adventury, které mě lákaly svým vizuálem i příběhem, přesto jsem je v to době nemohl sehnat a zahrát si je: The Gene Machine a Touché: The Adventures of the Fifth Musketeer. Platí to pořád, i když Gene Machine jsem nedávno cvičně spustil a trochu nakousl. Přiznám se, že mě to nějak neoslnilo. Ale možná jsem tomu jen nedal dost herního času, nevím. Každopádně to pořád považuju za hru, kterou si někdy zahraju.
Koukám, že tato hra tady nemá úplně na růžích ustláno. Beru, že ve své době byla tak zastíněna A Broken Swordem, což se odrazilo i v časopisových recenzích, a opravdu vysoké hodnocení dal jen slovenský Riki, a beru, že ji adventuristi brali méně vážně, obzvláště když nešlo o dílo nějakého hvězdného špičkového vývojářského týmu, ale já musím říci, že se mi tato hra hodně trefila do nálady a do vkusu. Líbí se mi hodně, klidně by mohla být animovaným filmem na přelomu 90. let v pořadech Magion a Vega :-) Vývojáři z Divide by Zero si podle mě v adventurním žánru sáhli ze čtyř pokusů lehce na vrchol hned 2x, a to u Innocent until caught 2: Guilty a právě u The Gene Machine.