Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Frostrune

01.02.2017
02.02.2017
64
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ručně malovaná adventura zasazená do Norska roku 965. Prostředí zobrazuje detaily ze života severské kultury s důrazem na historickou věrnost. Dialogy jsou namluveny ve staré severštině. Kontrastem je příběh plný magie a mystérií inspirovaných vikingskými mýty a legendami.

Hlavní hrdinka, třináctiletá holčička, jako jediná přežívá ztroskotání lodi v letní bouřce. Milosrdné moře ji zanese na břeh neznámého ostrova. Nedaleká vesnička byla opuštěna teprve nedávno, zdá se že obyvatelé měli na spěch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Nádherně, ručně malované obrazovky. Dýchne na vás atmosféra severských legend. Útesy bičované ledovým mořem, vikingská vesnička zející prázdnotou, všudypřítomné runové kameny, lesní oltáře, pohřební mohyly. Prostředí plné magie, přitom vytvořené s důrazem na historickou věrnost.

Příjemná jednohubka. Herní doba kolem tří hodin. Spíše lehčí obtížnost. Málokdy budete mít v inventáři více než dva předměty. Pár dobrých logických hádanek.
+5