Liší se nějak druhý konec (ten, kdy Grál zničíte), než jen trochu jinými kecy? Znova se mi poslední mise hrát nechce...
Tak dohráno. Komentář nevím zda budu psát. Každopádně vcelku fajn rubačka. Jen s adventurou nemá nic společného.
@Bodkin (08.01.2012 18:44): Tak zrovna inXile se snad neztratí, ale bohužel nemají jinou možnost, než se upsat ďáblu, pokud nechtěj dělat "ptákoviny za dvě Eura/ks". Podívej se na Arkane Studios (Arx Fatalis, Dark Messiah), pod kým nakonec dělají Dishonored? Pod Bethesdou. :/

Já inXile podpořil koupí Hunted už v říjnu (sleva na zhruba na 400Kč), ale je otázka, kolik peněz šlo skutečně inXile, kolik Bethesdě a kolik britskému Game... No každopádně nemít v portfoliu Tropico, myslím, že Hameminont by šel s Templářem na buben.
huh "third person hack'n'slash adventura"? o_O Čo je na tej hre adventúrneho, nech viem či mám venovať pozornosť alebo ísť ďalej. :)