Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 50
Obrovský zajímavý svět se spoustou volnosti... ale k čemu to?
Všechny příšery uměli jenom plácat zbraní, žádný souboj nebyl výzvou. Tolik možností k růstu ale důvod žádný. To mi hru úplně znechutilo.
Splnil jsem hromady vedlejších questů, stal se pánem mnoha gild ,prošmejdil svět křížem krážem,ale na linii příběhu se nakonec vyprdnul...

Pro: svět

Proti: soubojový systém, potvory nic neumí, a pokud nehrajete za mága tak vy také ne

+2 +12 −10
  • PC 55
Rozhrál jsem asi 4x. Svet se tvari rozhlehle a asi skryva leccos zajimaveho, ale neskutecne pomala chuze a silene neprehlede dialogy (uzasne debilni system kdy se muzu ptat kohokoli na cokoli) mi nikdy nedovolily pokracovat dal, nez do druheho mesta. Neprehledne, chaoticke, chozeni sem a tam je nepredstavitelny vopruz. Vhodne pro masochysty.
-3 +12 −15
  • PC 20
Jednoho mlžného rána... proč hraju takovou vykopávku, když si mužu pustit STALKERA? Třeba se dostanu i k nějaké akci! Největší vzrušení jsem zažil, když jsem si vybíral mezi postavou trpaslíka a lesního elfa. Nakonec jsem si vytvořil obraz ženského ideálu; vysokou atletickou postavu s plnými rty a dal jí do ruky obrovskou sekyru! A tam to asi skončilo. Nicméně jsem měl neodkladný pocit se s vámi o svoje zážitky z této nekonečně rozvleklé hry podělit. Bohužel nemám ted čas ani chut se toulat imaginárním světem, který podle všeho s tím naším ani nesouvisí. Víte, že pohádky a ruzné mýty jsou založeny na skutečných příbězích? Jen poslední generace je nahradil Hollywood svou továrnou na sny, abychom nezapomněli, jak to tehdy bylo. Na příšery už nikdo nevěří, přestože je má denně na očích. O to větší to bude šok, až moderní svět zjistí, že je všechno jinak.
-17 +2 −19