@Nix (26.05.2024 19:22): mne tam ten britcom (predsalen sú to íri a majú k tomu blízko) cítim aj v podobe Father Ted (hlavne v druhom darkside detective) alebo Red Dwarf a Black Books. Ja to inak beriem, predsalen ak hra stojí na humore, čo je extrémne subjektívna vec, tak nie je prekvapením, že ľudia tú hru vnímajú strašne odlišne.
@jones1240 (26.05.2024 17:29): Za mňa sú McQueen a Dooley jednou z najlepších dvojíc v humorných adventúrach za x rokov. A vývoj charakterov je v celej hre, aj v pokračovaní (okrem ironicky Dooleyho, ale ten je dobrý tak, ako je). A sú tam aj iné vracajúce sa postavy. Skauti, Dooleyho sestra, ktorá je zamilovaná do McQueena a on si to neuvedomuje, jej syn, rival McKing. Cez tie prípady to celé vnímam ako komediálny seriál. Ani Futurama, Simpsons alebo iné animované komediálne seriály nestoja na zápletke a fungujú.
@Nix (komentář): Jsem rád že nejsem sám kdo vyl zklamán. Mě přišlo že ta hra postrádá nějakou větší hloubku a krom vlastně humoru a narážek nenabízí nic víc. Plus ten humor už mě pak taky moc nebavil když to nemělo silné charaktery o které by se to opřelo. Je to škoda, protože jsem fanda věcí o které se to opírá. Ten hajp nechápu, prostě silně průměrná adventura.